Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!

Usługi

Angiolog

Angiolog

Angiologia zajmuje się: chorobami naczyń, miażdżycą, zaburzeniami rytmu serca, zaburzeniami erekcji, nadciśnieniem, chorobą wieńcową, chorobami serca.

Zobacz

Chirurg

Chirurg

Chirurgia zajmuje się konsultacją i leczeniem pacjentów z przewlekłymi i ostrymi bólami jamy brzusznej, chorobami tarczycy, sutków, żylakami kończyn dolnych.

Zobacz

Dermatolog

Dermatolog

Dermatologia zajmuje się wszelkimi niepokojącymi zmianami skórnymi: reakcje alergiczne, pokrzywki, wypryski, trądzik, łojotok.

Zobacz

Dietetyk

Dietetyk

Psychodietetyk formułuje zalecenia: dietetyczne oraz aktywności fizycznej, ale również bazuje na pomocy we wdrażaniu zmian w życiu.

Zobacz

Endokrynolog

Endokrynolog

Endokrynologia zajmuje się zarówno chorobami spowodowanymi zaburzeniami w funkcjonowaniu tych gruczołów, jak i produkowanymi przez nie hormonami.

Zobacz

Ginekolog

Ginekolog

Ginekologia zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób układu płciowego kobiet oraz opieka nad przebiegiem ciąży, porodu i połogu.

Zobacz

Internista

Internista

Interna zajmuje się całym procesem leczenia pacjenta, zaczynając od profilaktyki, przez diagnostykę, leczenie, rehabilitację oraz kontrolę stanu zdrowia.

Zobacz

Kardiolog

Kardiolog

Kardiologia to dyscyplina medyczna, która zajmuje się profilaktyką, rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego.

Zobacz

Laryngolog

Laryngolog

Laryngologia zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.

Zobacz

Neurochirurg

Neurochirurg

Neurochirurgia zajmuje się bólem i zawrotami głowy, drętwieniem lub mrowienie kończyn, dyskopatią kręgosłupa oraz osobami z zaburzeniami neurologicznymi.

Zobacz

Neurolog

Neurolog

Neurologia zajmuje się schorzeniami układu nerwowego m. in. zespoły bólowe kręgosłupa, bóle głowy, guzy mózgu, padaczkę, udar mózgu, stwardnienie rozsiane.

Zobacz

Nefrolog

Nefrolog

Nefrologia zajmuje się diagnozą oraz leczeniem wszystkich schorzeń układu moczowego oraz nerek. Zaliczają się do tego zarówno wady wrodzone, jak i nabyte.

Zobacz

Okulista

Okulista

Okuloplastyka zajmuje się problemami związanymi z nieprawidłowym ułożeniem powiek, zmianami na powiekach oraz w okolicach oczu.

Zobacz

Onkolog

Onkolog

Onkologia zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób nowotworowych. Przeczytaj, z jakimi objawami udać się do onkologa.

Zobacz

Ortopeda

Ortopeda

Ortopedia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób bądź urazów, które są związane z narządem ruchu.

Zobacz

Pediatra

Pediatra

Pediatria zajmuje się dziećmi do ich pełnoletności, obejmuje wszelakie stany chorobowe, oraz ich rozwój psychosomatyczny.

Zobacz

Wenerolog

Wenerolog

Wenerolog leczy choroby weneryczne, czyli przenoszone drogą płciową, a wywołane przez bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby.

Zobacz

Wizyty domowe

Wizyty domowe

Wizyty domowe pozwalają chorym szybciej wrócić do zdrowia, bez narażania ich na trud dojazdu do przychodni, kaprysy pogody czy kontakt z innymi chorymi.

Zobacz