Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Plastyka Powiek Dolnej Przezspojówkowo

PLASTYKA POWIEK DOLNEJ PRZEZSPOJÓWKOWO

  • pLASTYKA POWIEKI DOLNEJ

    Piękny wygląd Twoich oczu

    Zabieg polega na usunięciu przepuklin czyli tak zwanych worków poprzez wycięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej lub jej przemieszczanie. Metoda przezspojówkowa jest  jednym ze sposobów wykonania zabiegu plastyki powieki dolnej.  Stosowana jest najczęściej u  pacjentów, u których nie ma nadmiarów ani wiotkości skóry.

METODA PRZEZSPOJÓWKOWA

Metoda przezspojówkowa jest  jednym ze sposobów wykonania zabiegu plastyki powieki dolnej.  Stosowana jest najczęściej u  pacjentów, u których nie ma nadmiarów ani wiotkości skóry. Różnica pomiędzy przezskórną a przezspojówkową metodą polega na lokalizacji cięcia, które w przypadku tej drugiej zlokalizowane jest na spojówce oka.
W technice przezskórnej wycina się nadmiar skóry, a blizna położona jest kilka milimetrów pod linią rzęs i przechodzi w zmarszczkę – jedną z linii tak zwanej “kurzej łapki”.

Zabieg można uzupełnić o zastosowanie lasera frakcyjnego w celu poprawy napięcia skóry.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg polega na usunięciu przepuklin czyli tzw. worków poprzez wycięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej lub jej przemieszczanie. Cięcie jest prowadzone od strony spojówki a nie na skórze -stąd nazwa metody. Oko w czasie zabiegu jest zabezpieczone specjalną osłoną i nie ma ryzyka jego uszkodzenia. Nie każda osoba kwalifikuje się do tej metody. Gdy jest dużo wiotkiej skóry i tak trzeba wykonać cięcie pod rzęsami na skórze aby wyciąć jej nadmiar.

Zabieg chirurgicznej korekcji powiek jest najbardziej efektywną procedurą przywracającą ich prawidłowy wygląd. Bezpośrednio po zabiegu pacjent musi nosić opatrunek. W plastyce przezspojówkowej nie zakłada się szwów tak jak w plastyce przezskórnej.

Do pracy można wrócić po 1 – 2 tygodniach. W tym czasie następuje proces gojenia się powiek.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Zalecamy, aby przyjechać z osobą, która później odwiezie pacjenta do domu.

Zabieg jest skuteczną procedurą, która pomaga przywrócić młody wygląd okolicy oczu. Efekty są zadowalające i długotrwałe.

REKONWALESCENCJA

Choć zabieg ten wiąże się z koniecznością użycia skalpela lub lasera CO2 oraz koniecznością przejścia przez pewien okres rekonwalescencji, to zabiegi z tej dziedziny wciąż przynoszą najbardziej spektakularne i najtrwalsze efekty. Dzięki chirurgii okuloplastycznej z zastosowaniem lasera frakcyjnego CO2 powiek możemy nie tylko usunąć nadmiar skóry, ale także tkanki tłuszczowej. Działamy więc kompleksowo, sprawiając, że pacjent odzyskuje radość z odmłodzonej okolicy oczu.

Cennik usług:

Konsultacja chirurga plastycznego(kwalifikacja przed zabiegiem) 250 zł
Plastyka powiek dolnych(dowolna metoda) 7500 zł

Ablacyjny laser frakcyjny

W ZABIEGACH PLASTYKI POWIEK DOLNYCH STOSUJE SIĘ RÓWNIEŻ LASER FRAKCYJNY CO2.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
  recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA ZABIEG?

KWALIFIKACJA DO ZABIEGU

Pacjent przychodzi na konsultację przed zabiegiem, której celem jest wykluczenie przeciwskazań do zabiegu. Na konsultacji omawiamy przebieg zabiegu oraz efekty jakie uzyskamy po jego wykonaniu.

USTALAMY TERMIN ZABIEGU

Po zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu, ustalany jest termin, tak aby pacjent przez 1 – 2 dni miał komfort i mógł zostać w domu.

PRZEBIEG ZABIEGU

Plastyka powiek jest wykonywana  w znieczuleniu miejscowym.  Na powiece dolnej, cięcie prowadzone jest pod rzęsami. Nadmiar skóry oraz mięśnia okrężnego jest delikatnie usuwany, przepukliny tłuszczowe zostają usunięte lub przemieszczone w tzw. dolinę łez. Procedura trwa około 60 min. Po zabiegu pacjent opuszcza placówkę w towarzystwie osoby towarzyszącej.

KONTROLA PO ZABIEGU

Pacjent zgłasza się na kontrolę oraz zdjęcie szwów w 5 – 7 dobie po zabiegu.

METAMORFOZY NASZYCH PACJENTEK

Pani Ela, cudowna kobieta, która zdecydowała się odmienić swój wygląd. Pani Ela miała wykonany zabieg plastyki powiek oraz zastosowano toksynę botulinową na zmarszczki poprzeczne czoła i lwią zmarszczkę. Ponadto wymodelowałam delikatnie usta kwasem hialuronowym oraz zastosowałam mezoterapię igłową. Metamorfozę dopełnił makijaż podkreślający urodę Pacjentki.

Pacjentka miała wykonaną plastykę powiek, która pięknie odmłodziła jej twarz. Dodatkowo spełniliśmy marzenie o pięknych uwydatnionych ustach z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

Piękne oczy Pani Marii przykrywał nadmiar skóry. Zabieg plastyki powiek uwydatnił jej spojrzenie i optycznie “otworzył” oko.