Medycyna Estetyczna

SONOQUEEN HIFU THEARAPY

Zabieg wykonuje lekarz:

lek. med. Patrycja Lisiecka- Strupiechowska

 

Najpopularniejsze urządzenie Hifu – wśród gabinetów medycyny estetycznej.

Prawdziwie królewski zabieg!

Lifting bez skalpela – bez bólu i okresu rekonwalescencji!

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”.

SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji ani też specjalnego przygotowania.

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.

SONOQUEEN HIFU THEARAPY – ZASTOSOWANIE
  • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
  • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
  • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
  • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
  • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
  • Redukcja tzw. „drugiego podbródka”
  • Rozświetlenie skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Spowolnienie procesu starzenia skóry
  • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała

SonoQueen wyposażona jest w komplet specjalnych katridży umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki – od 2.0 mm do 4,5 mm na twarzy i 6 mm na ciele. Dzięki zróżnicowanym kartridżom zabieg liftingujący można błyskawicznie dopasować do leczonego obszaru tak, aby uzyskać optymalne efekty.

EFEKTY PRZED I PO ZABIEGU

 

 

 

Efekty zabiegu SonoQueen są imponujące.  Jednakże jest to zabieg stworzony dla osób z problemem dużej wiotkości skóry, miejsc w których doszło do zaniku tkanki tłuszczowej lub dużego rozciągnięcia skóry. Dedykowany dla osób po ciąży z problemem dużej wiotkości skóry w obrębie brzucha, dla osób po intensywnym odchudzaniu, skóry starzejącej się z widocznym problemem braku jędrności.

Obszary na które można wykonać zabieg: brzuch, uda, kolana, ramiona, podbródek, dekolt, twarz, szyja, oczy, linia żuchwy.

Dlaczego SonoQueen?

 

Cennik  Zabiegi SonoQueen 

 

 

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu.