Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Trychologia

Leczenie chorób skóry głowy

  • Piękne, zdrowe i grube włosy

    Leczenie indywidualnie dopasowywana do potrzeb i zdrowia pacjenta.

    Trycholog to lekarz, który może świadczyć wsparcie, jeśli chodzi o problemy związane włosami i skórą głowy. Wszystkie wykonywane w naszej placówce zabiegi i kuracje poprzedzone są pełną, zaawansowaną procedurą diagnostyczną polegająca na przeprowadzeniu z pacjentem szczegółowego wywiadu, zleceniu niezbędnych badań medycznych oraz wykonaniu specjalistycznego badania skóry głowy. Takie podejście do leczenia sprawia, że każdy problem, z którym się spotykamy jest rozwiązywany indywidualnie i wszystkie wykonywane przez nas zabiegi i stosowane produkty kosmetyczne mogą być idealnie dopasowane do potrzeb pacjenta.

Diagnozujemy i leczymy wszystkie typy łysienia, choroby alergiczne skóry, łuszczycę, choroby tkanki łącznej i nowotwory skóry.

Badanie trichoskopowe

Trichoskopia to nieinwazyjne badanie trychologiczne pozwalające przede wszystkim na ocenę stanu skóry głowy, ale także na ocenę włosów. Polega na badaniu powierzchni skóry głowy za pomocą dermatoskopu – na dużym powiększeniu. Na podstawie wyników Trichoskopii można zdiagnozować przyczyny wypadania włosów i dobrać odpowiednie leczenie. Trichoskopia stanowi specjalistyczna metodę oceny kondycji włosów, a przede wszystkim metodę diagnozowania przyczyn wypadania włosów i łysienia, w tym chorób skóry głowy.

 

Zarezerwuj wizytę

O.B.

Zabieg polegający na wstrzykiwaniu osocza uzyskanego z krwi pacjenta. Zabieg ten hamuje nadmierne wypadanie włosów i stymuluje porost nowych włosów. Odwirowana krew jest źródłem płytek krwi i czynników wzrostu, które stymulują mieszki włosowe do pracy. Czynniki wzrostu stymulują także procesy naprawcze i proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Po kuracji osoczem bogatopłytkowym skóra jest lepiej ukrwiona i nawilżona. Zabieg jest bezpieczny dla osób z alergiami na składniki występujące w preparatach do mezoterapii, ponieważ osocze jest tylko i wyłącznie pobierane z krwi pacjenta.

 

Zabiegi ostrzykiwania skóry głowy osoczem bogatopłytkowym polecane są osobom z nadmiernym wypadaniem i łysieniem ale także osobom, które chcą wzmocnić włosy i poprawić ich kondycję.

TERAPIA PEPTYDOWA DR CYJ HAIR FILLER

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Unikatowa formuła

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Na czym polega zabieg?

Kuracja, dzięki specjalnej formule siedmiu peptydów kwasu hialuronowego przyśpiesza odrost włosów dzięki pobudzeniu krążenia i intensywną rewitalizację mieszków włosowych.

Czas trwania zabiegu : około 30 min

Czas trwania całej kuracji:​Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Przebieg zabiegu krok po kroku, czy wymaga przygotowania się, czy boli?  ​Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu? Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Cennik usług:

Konsultacja trychologiczna z badaniem trichoskopowym 250 zł
Konsultacja dermatologiczna z konsultacja trychologiczną 250 zł
konsultacja dermatologiczna z dermatoskopia i konsultacją trychologiczną 300 zł
Zabieg peptydowy(1 zabieg) 600 zł
Zabieg o.b.(1 zabieg) 600 zł
Mezoterapia skóry głowy(1 zabieg) 550 zł

NOWOCZESNA DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

LECZENIE WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

NASI SPECJALIŚCI

mkd-team-image
lek. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog
mkd-team-image
lek. Aleksandra Rek
Dermatolog, Wenerolog