Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Ginekologia

Ginekologia w Prestige Medical

Profilaktyka i leczenie chorób żeńskiego układu płciowego

  • GINEKOLOGIA

    Zapewniamy komfort i poczucie bezpieczeństwa

    W Centrum Medycznym Prestige Medical zajmujemy się diagnostyką i terapią schorzeń ginekologicznych, zaburzeniami ginekologicznymi oraz ginekologią estetyczną. Wspólnie ze specjalistą endokrynologii prowadzimy diagnostykę niepłodności. A gdy już zajdziesz w upragnioną ciążę, z chęcią ją poprowadzimy . W naszej placówce wykonasz również diagnostykę prenatalną.Profilaktyka i regularne badania pomogą  w przyszłości uniknąć ewentualnych chorób i powikłań lub odpowiednio wcześnie podjąć leczenie.

Regularne wizyty ginekologiczne, to podstawa dla kobiet na każdym etapie życia, od momentu dojrzewania, aż po okres menopauzy. W naszej placówce kierujemy się zdrowiem pacjentki i dokładamy wszelkich starań by każda wizyta przebiegała z najwyższą dbałością o jej dobre samopoczucie.

Wizyty ginekologiczne często są stresującym przeżyciem dla pacjentki. W naszej placówce, szczególną wagę przykładamy do Twojego samopoczucia, tak aby wizyta przebiegła i milej i spokojnej atmosferze. Jesteśmy orędownikami życzliwego i przede wszystkim ludzkiego podejścia do pacjentki. Nasi lekarze podchodzą do Ciebie nie tylko z perspektywy profesjonalisty, lecz także z perspektywy człowieka.

Zarezerwuj wizytę

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

CENNIK USŁUG:

Konsultacja ginekologiczna 200 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG 250 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG i badaniem cytologicznym 300 zł
USG GENETYCZNE 300 zł
USG POŁÓWKOWE 300 zł
USG III TRYMESTRU 250 zł
USG 3 D/ 4D(z pamiątkową płyta DVD) 300 zł
Kriochirurgia nadżerki(cena obejmuje dwie konsultacje pozabiegowe) 500 zł
Założenie wkładki antykoncepcyjnej 600 zł
Badanie drożności jajowodów 700 zł
Założenie implantu antykoncepcyjnego 1000 zł

BADANIA PRENATALNE

Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie ginekologii poprzez zapewnienie kompleksowych usług w zakresie diagnostyki ginekologiczno-położniczej, badań laboratoryjnych oraz dostępu do wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy ginekologów i położników.  Nasz zakres usług ginekologiczno-położniczych kierujemy do kobiet na każdym etapie życia i ciąży.

usg genetyczne

Badanie USG prenatalne 1 trymestru (genetyczne)

Badanie przezierności karkowej (NT) wykonuje się pomiędzy 11. a nieukończonym 14. tygodniem ciąży. Jest to pomiar ilości płynu znajdującego się na karku u płodu. Dodatkowo oceniane są podstawowe struktury anatomiczne płodu oraz kontrolowana obecność kości nosowych, a także dokładny rozmiar płodu.

usg połówkowe

Badanie USG prenatalne 2 trymestru (połówkowe)

To badanie wykonywane jest pomiędzy 18. a 22. tygodniem ciąży. Polega na szczegółowej analizie anatomii dziecka. W czasie badania oceniany jest rozwój głowy (w szczególności mózgu i twarzy), kręgosłupa, klatki piersiowej, serca, innych narządów wewnętrznych oraz kończyn.

usg 3d/4

USG 4D jest możliwie najbardziej realnym obrazem dziecka rozwijającym się w brzuchu mamy. Odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zobaczyć reakcje, położenie i ruchy dziecka w łonie matki.

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

drożność jajowodów

BADANIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW

Badanie drożności jajowodów (sono – HSG) jest zasadniczym elementem diagnostyki niepłodności.

cytologia płynna

CYTOLOGIA PŁYNNA (LBC)

Cienkowarstwowa cytologia na podłożu płynnym LBC,  to nowa technika wykonywania przesiewowych badań w kierunku raka szyjki macicy.

Lifting pochwy z zastosowaniem nici

Zabieg liftingu pochwy z zastosowaniem nici skierowany jest przede wszystkim do kobiet będących w wieku od 40 do 60 lat, które są po porodzie z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub, u których doszło do nieprawidłowego zszycia mięśni krocza.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

mkd-team-image
lek. Rafał Grabowski
Ginekolog Położnik
mkd-team-image
lek. Anna Dragan
Ginekolog