Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Ginekologia

Ginekologia w Prestige Medical

Profilaktyka i leczenie chorób żeńskiego układu płciowego

  • GINEKOLOGIA

    Zapewniamy komfort i poczucie bezpieczeństwa

    W Centrum Medycznym Prestige Medical zajmujemy się diagnostyką i terapią schorzeń ginekologicznych, zaburzeniami ginekologicznymi oraz ginekologią estetyczną. Wspólnie ze specjalistą endokrynologii prowadzimy diagnostykę niepłodności. A gdy już zajdziesz w upragnioną ciążę, z chęcią ją poprowadzimy . W naszej placówce wykonasz również diagnostykę prenatalną.Profilaktyka i regularne badania pomogą  w przyszłości uniknąć ewentualnych chorób i powikłań lub odpowiednio wcześnie podjąć leczenie.

Regularne wizyty ginekologiczne, to podstawa dla kobiet na każdym etapie życia, od momentu dojrzewania, aż po okres menopauzy. W naszej placówce kierujemy się zdrowiem pacjentki i dokładamy wszelkich starań by każda wizyta przebiegała z najwyższą dbałością o jej dobre samopoczucie.

Wizyty ginekologiczne często są stresującym przeżyciem dla pacjentki. W naszej placówce, szczególną wagę przykładamy do Twojego samopoczucia, tak aby wizyta przebiegła i milej i spokojnej atmosferze. Jesteśmy orędownikami życzliwego i przede wszystkim ludzkiego podejścia do pacjentki. Nasi lekarze podchodzą do Ciebie nie tylko z perspektywy profesjonalisty, lecz także z perspektywy człowieka.

Zarezerwuj wizytę

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

CENNIK USŁUG:

Konsultacja ginekologiczna 120 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG 170 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG i badaniem cytologicznym 200 zł
USG POŁOŻNICZE 150 zł
USG GENETYCZNE 250 zł
USG POŁÓWKOWE 250 zł
USG 3 D/ 4D(z pamiątkową płyta DVD) 250 zł
Założenie/Wymiana wkładki domacicznej od 600 zł
Kriochirurgia nadżerki(cena obejmuje dwie konsultacje pozabiegowe) 500 zł
Implant antykoncepcyjny 1000 zł

BADANIA PRENATALNE

Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie ginekologii poprzez zapewnienie kompleksowych usług w zakresie diagnostyki ginekologiczno-położniczej, badań laboratoryjnych oraz dostępu do wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy ginekologów i położników.  Nasz zakres usług ginekologiczno-położniczych kierujemy do kobiet na każdym etapie życia i ciąży.

USG GENETYCZNE

USG genetyczne wykonuje się między 11. a 14. tygodniem ciąży

USG POŁÓWKOWE

Jeśli mamy za sobą połowę ciąży, to nadszedł czas na USG połówkowe ( USG II trymestru).

USG 3D / 4D

Niezapomniana pamiątka i pierwszy uśmiech Twojego dziecka.

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI:

Zaburzenia miesiączkowania

Problemy hormonalne

Zaburzenia miesiączkowania wywołują niepewność i obawy u kobiet. Nieregularne krwawienia często są związane z innymi dolegliwościami, np. uczuciem suchości pochwy, na które wpływają zaburzenia hormonalne. Zaburzenia miesiączkowania można podzielić na: brak miesiączki, skąpe i rzadkie miesiączki oraz nadmierne krwawienie. Każda dolegliwość wymaga konsultacji z lekarzem ze względu na ryzyko wystąpienia poważnych chorób.

ANTYKONCEPCJA

Implant antykoncepcyjny

mplant antykoncepcyjny to innowacyjna metoda antykoncepcyjna. Wystarczy wszczepić implant pod skórę, by chronił przed ciążą nawet do 5 lat. Podskórny implant antykoncepcyjny nie zawiera estrogenu, w związku z tym wskazania do jego stosowania są dość szerokie.

Kriochirurgia

Leczenie nadżerki

Leczenie nadżerki z wykorzystaniem krioterapii jest skuteczne i zasadniczo bezbolesne. Zmienione chorobowo komórki są niszczone temperaturą na poziomie -192°C. Zabieg nie uszkadza struktur szyjki macicy i nie wpływa na funkcje rozrodcze. W profilaktyce ważną rolę odgrywają systematyczne badania ginekologiczne.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW:

mkd-team-image
Lek. Anna Dragan
Ginekolog
mkd-team-image
Lek. Rafał Grabowski
Ginekolog Położnik
mkd-team-image
Lek. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog