Umów wizytę online

Ginekologia

Umów wizytę online
Ginekologia

CENNIK: 

Konsultacja ginekologiczna – 120 zł
Konsultacja z USG  – 150 zł
Konsultacja z USG i cytologią – 180 zł

USG CIĄŻY :
USG genetyczne – 200 zł
USG połówkowe – 250 zł
USG 3D/4D ( zdjęcie + płyta)  – 200 zł

Założenie/Wymiana wkładki – cena ustalana indywidualnie
Kriochirurgia nadżerki – 500 zł

*cena obejmuje dwie konsultacje  po zabiegowe

Implant antykoncepcyjny – 1000 zł

Nasi lekarze:
Lek. Rafał Grabowski
Lek. Barbara Krzemińska
lek. Anna Dragan
lek. Teresa Kowalczyk – Korba

Wizyty odbywają się w dogodnym dla Ciebie czasie. Dopasowujemy termin wizyty zgodnie z Twoimi preferencjami. Zapisy odbywają się telefonicznie i poprzez stronę internetową, tak aby zapewnić Ci wygodę i w przejrzysty sposób przedstawić naszą ofertę.

Do niepokojących objawów chorób ginekologicznych zalicza się:

  • suchość pochwy,
  • nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych,
  • pieczenie i swędzenie pochwy,
  • wydzielinę, czyli upławy (wodniste, gęste, białe, zielone, żółte, brunatne, upławy z krwią),
  • ból podczas stosunku (dyspareunia),
  • ból jajników,
  • ból podbrzusza,
  • ból piersi,
  • zmiany na sromie oraz wargach sromowych większych i mniejszych.
Umów wizytę online

W Prestige Medical zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie ginekologii poprzez zapewnienie kompleksowych usług w zakresie diagnostyki ginekologiczno-położniczej, badań laboratoryjnych oraz dostępu do wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy ginekologów i położników. Nasz zakres usług ginekologiczno-położniczych kierujemy do kobiet na każdym etapie życia i ciąży. Profilaktyka i regularne badania pomogą  w przyszłości uniknąć ewentualnych chorób i powikłań lub odpowiednio wcześnie podjąć leczenie.

GinekologOferujemy badania USG, które wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego, spełniającego wszelkie obecne standardy. Wykonasz u nas standardowe badanie USG, jak również USG 3D/4D, które pozwala z największą dokładnością ocenić anatomię dziecka. Pamiętaj, że badania USG nie są przeznaczone wyłącznie dla kobiet w ciąży, lecz stanowią podstawę profilaktyki i pozwalają w odpowiednim czasie wykryć ewentualne nieprawidłowości.

Regularne wizyty ginekologiczne, to podstawa dla kobiet na każdym etapie życia, od momentu dojrzewania, aż po okres menopauzy. W naszej placówce kierujemy się zdrowiem pacjentki i dokładamy wszelkich starań by każda wizyta przebiegała z najwyższą dbałością o jej dobre samopoczucie.

Wizyty ginekologiczne często są stresującym przeżyciem dla pacjentki. W naszej placówce, szczególną wagę przykładamy do Twojego samopoczucia, tak aby wizyta przebiegła i milej i spokojnej atmosferze. Jesteśmy orędownikami życzliwego i przede wszystkim ludzkiego podejścia do pacjentki. Nasi lekarze podchodzą do Ciebie nie tylko z perspektywy profesjonalisty, lecz także z perspektywy człowieka.

Pierwsza wizyta u ginekologa

Ginekolog

Nie ma konkretnie ustalonych ram czasowych określających, kiedy kobieta ma pierwszy raz zgłosić się do ginekologa. Przyjmuje się, że o ile wcześniej nie pojawią się żadne niepokojące objawy, mama lub opiekunka prawna powinna przyprowadzić córkę na wizytę u ginekologa w momencie, kiedy zaczyna miesiączkować. To doskonały moment na to, by sprawdzić, czy dziewczynka rozwija się prawidłowo, a także przyzwyczajać ją do regularnych wizyt w gabinecie ginekologicznym – młode dziewczęta należy uczyć, że zdrowie ich narządów płciowych jest tak samo ważne, jak zdrowie innych narządów czy części ciała, a lekarz ginekolog będzie towarzyszył im przez całe życie.

Badanie ginekologiczne składa się z dwóch zasadniczych części. Pierwszą jest rozmowa (wywiad lekarski) przeprowadzana przez lekarza z pacjentką, druga to badanie przedmiotowe wewnętrzne. Celem badania ginekologicznego jest postawienie diagnozy dotyczącej narządów rodnych kobiety.

 

Ginekolog

Nadżerka szyjki macicy jest jedną z najczęściej spotykanych dolegliwości kobiecych. Nadżerka szyjki macicy to zmiana chorobowa, która pojawia się w części pochwowej szyjki macicy. Lekarze podają, że choruje na nią już jedna na cztery kobiet. Nadżerka nie wpływa znacząco na życie kobiety, jednak może prowadzić do wielu niebezpiecznych chorób, dlatego nie można jej bagatelizować.

Zaburzenia miesiączkowania wywołują niepewność i obawy u kobiet. Nieregularne krwawienia często są związane z innymi dolegliwościami, np. uczuciem suchości pochwy, na które wpływają zaburzenia hormonalne. Zaburzenia miesiączkowania można podzielić na: brak miesiączki, skąpe i rzadkie miesiączki oraz nadmierne krwawienie. Każda dolegliwość wymaga konsultacji z lekarzem ze względu na ryzyko wystąpienia poważnych chorób.

Ból jajników może oznaczać istnienie jednej z wielu chorób lub też wynikać z procesów fizjologicznych. W zależności od charakteru bólu jajników i objawów towarzyszących można wnioskować o przyczyny powstawania bólu. Ból jajnika to ból w podbrzuszu, który może być niebezpieczny w trakcie ciąży, szczególnie, gdy towarzyszy mu krwawienie z dróg rodnych.

Ginekolog

Grzybica pochwy, czyli inaczej kandydoza pochwy, to infekcja, która dotyka wielu kobiet w każdym wieku. Wywołują ją drożdżaki Candida. Przewlekła grzybica pochwy wymaga, aby leczeniu poddał się także partner chorej, nawet jeśli nie ma u niego żadnych objawów. Mężczyźni są zazwyczaj tylko nosicielami, nieodczuwającymi dolegliwości związanych z grzybicą.

Diagnostyka USG

 

Umów wizytę online

PORADY I RECEPCJA

ADRES PLACÓWKI

Formularz kontaktowy

Prestige Medical Services sp. z o.o.  © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone