Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Ginekologia

Ginekologia w Prestige Medical

Profilaktyka i leczenie chorób żeńskiego układu płciowego

  • GINEKOLOGIA

    Zapewniamy komfort i poczucie bezpieczeństwa

    W Centrum Medycznym Prestige Medical zajmujemy się diagnostyką i terapią schorzeń ginekologicznych, zaburzeniami ginekologicznymi oraz ginekologią estetyczną. Wspólnie ze specjalistą endokrynologii prowadzimy diagnostykę niepłodności. A gdy już zajdziesz w upragnioną ciążę, z chęcią ją poprowadzimy . W naszej placówce wykonasz również diagnostykę prenatalną.Profilaktyka i regularne badania pomogą  w przyszłości uniknąć ewentualnych chorób i powikłań lub odpowiednio wcześnie podjąć leczenie.

Regularne wizyty ginekologiczne, to podstawa dla kobiet na każdym etapie życia, od momentu dojrzewania, aż po okres menopauzy. W naszej placówce kierujemy się zdrowiem pacjentki i dokładamy wszelkich starań by każda wizyta przebiegała z najwyższą dbałością o jej dobre samopoczucie.

Wizyty ginekologiczne często są stresującym przeżyciem dla pacjentki. W naszej placówce, szczególną wagę przykładamy do Twojego samopoczucia, tak aby wizyta przebiegła i milej i spokojnej atmosferze. Jesteśmy orędownikami życzliwego i przede wszystkim ludzkiego podejścia do pacjentki. Nasi lekarze podchodzą do Ciebie nie tylko z perspektywy profesjonalisty, lecz także z perspektywy człowieka.

Zarezerwuj wizytę

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

CENNIK USŁUG:

Konsultacja ginekologiczna 150 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG 180 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG i badaniem cytologicznym 210 zł
USG POŁOŻNICZE 150 zł
USG GENETYCZNE 250 zł
USG POŁÓWKOWE 250 zł
USG 3 D/ 4D(z pamiątkową płyta DVD) 250 zł
Kriochirurgia nadżerki(cena obejmuje dwie konsultacje pozabiegowe) 500 zł
badanie drożności jajowodów 500 zł

BADANIA PRENATALNE

Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie ginekologii poprzez zapewnienie kompleksowych usług w zakresie diagnostyki ginekologiczno-położniczej, badań laboratoryjnych oraz dostępu do wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy ginekologów i położników.  Nasz zakres usług ginekologiczno-położniczych kierujemy do kobiet na każdym etapie życia i ciąży.

usg genetyczne

Badanie USG prenatalne 1 trymestru (genetyczne)

Badanie przezierności karkowej (NT) wykonuje się pomiędzy 11. a nieukończonym 14. tygodniem ciąży. Jest to pomiar ilości płynu znajdującego się na karku u płodu. Dodatkowo oceniane są podstawowe struktury anatomiczne płodu oraz kontrolowana obecność kości nosowych, a także dokładny rozmiar płodu.

usg połówkowe

Badanie USG prenatalne 2 trymestru (połówkowe)

To badanie wykonywane jest pomiędzy 18. a 22. tygodniem ciąży. Polega na szczegółowej analizie anatomii dziecka. W czasie badania oceniany jest rozwój głowy (w szczególności mózgu i twarzy), kręgosłupa, klatki piersiowej, serca, innych narządów wewnętrznych oraz kończyn.

usg 3d/4

USG 4D jest możliwie najbardziej realnym obrazem dziecka rozwijającym się w brzuchu mamy. Odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zobaczyć reakcje, położenie i ruchy dziecka w łonie matki.

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

drożność jajowodów

BADANIE DROŻNOŚCI JAJOWODÓW

Badanie drożności jajowodów (sono – HSG) jest zasadniczym elementem diagnostyki niepłodności.

cytologia płynna

CYTOLOGIA PŁYNNA (LBC)

Cienkowarstwowa cytologia na podłożu płynnym LBC,  to nowa technika wykonywania przesiewowych badań w kierunku raka szyjki macicy.

Lifting pochwy z zastosowaniem nici

Zabieg liftingu pochwy z zastosowaniem nici skierowany jest przede wszystkim do kobiet będących w wieku od 40 do 60 lat, które są po porodzie z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub, u których doszło do nieprawidłowego zszycia mięśni krocza.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

mkd-team-image
Lek. Rafał Grabowski
Ginekolog Położnik
mkd-team-image
Lek. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog

 

mkd-team-image
Lek. Anna Dragan
Ginekolog
mkd-team-image
Lek. Agnieszka Lewandowska
Ginekolog ( w trakcie specjalizacji)