Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Gastrologia dziecięca

Prestige Medical Płock  >  Gastrologia dziecięca

Umów się na konsultację

Prestige Medical Płock
730 005 585

Prestige Medical Józefów
24 364 31 41

W Centrum Medycznym Prestige Medical można skorzystać z pełnego zakresu usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę i zabiegi.

Zarezerwuj wizytę

Gastrolog dziecięcy

 

Kiedy udać się z dzieckiem do gastrologa? Powtarzające się bóle brzucha u dziecka, które utrzymują się przez dłuższy czas. Problemy z jelitami m.in. częste biegunki, zaparcia, krwawienie z odbytu. Może mieć ona charakter wrodzony, być efektem nieprawidłowej diety albo mieć podłoże psychologiczne. Gastroenterolog dziecięcy zapozna się z historią medyczną dziecka. Przeprowadzi wywiad medyczny, aby dowiedzieć się więcej o problemach zdrowotnych. Następnie lekarz zbada dziecko, a jeśli będzie taka konieczność – zleci dodatkowe badania, np. USG brzucha.

Zadbaj o brzuszek swojego maluszka

 

Schorzenia, które mogą wskazywać na konieczność skorzystania z wizyty u gastrologa dziecięcego to ostra i przewlekła biegunka, zaparcia, celiakia, przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby (PZW), nieswoiste zapalenia jelit (ch. Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego).

Gastroenterolog dziecięcy to specjalista, który zajmuje się rownież leczeniem dolegliwości mających związek z układem pokarmowym. Zajmuje się ukierunkowanym leczeniem zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego, m.in.: choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz choroby wątroby i trzustki.

Lekarz z Instytutu Matki Polki w Łodzi

mkd-team-image
dr n. med. Alina Durko
Gastrolog dziecięcy, pediatra
       Usługa                  Cena Informacja
Konsultacja gastrologa dziecięcego                 300  zł