Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116

09-400 Płock

Znajdź nas!
Podniesienie piersi - Prestige Medical Płock
fade
5912
page-template-default,page,page-id-5912,page-child,parent-pageid-4094,latepoint,mkd-bmi-calculator-1.1.2,mkd-core-1.4.1,medigroup-ver-1.6,mkd-smooth-scroll,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-blog-installed,mkd-header-type1,mkd-fixed-on-scroll,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-header-minimal-in-grid-border-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Podniesienie piersi

Odzyskaj  młodzieńczy wygląd swoich piersi

 

  • ZABIEG WYKONYWANY PRZEZ CHIRURGA PLASTYCZNEGO

    Poprawa wyglądu i atrakcyjności

    Wraz z wiekiem, kolejnymi ciążami, okresami laktacji i karmienia kobiece piersi, w szczególności ich skóra traci elastyczność, co powoduje powolny proces opadania. W jego efekcie u wielu kobiet pojawiają się kompleksy, ich poczucie własnej wartości ulega znacznemu obniżeniu. Rzutuje to na codzienne samopoczucie oraz jakość życia intymnego. Mastopeksja, czyli chirurgiczne podniesienie piersi, pozwala przywrócić ich dawną pozycję, wygląd i atrakcyjność. Zabieg wykonuje się u kobiet w niemal każdym wieku, warunkiem koniecznym jest dobry stan zdrowia.

Na czym polega zabieg?

Podniesienie piersi jest zabiegiem chirurgicznym, który poprawia kształt piersi, czasami zmniejsza rozmiar otoczki brodawki. Wskazaniami do mastopeksji są piersi obwisłe wskutek nagłej utraty wagi, ciąży i karmienia piersią oraz procesów starzenia.

W Prestige Medical  zabieg wykonuje chirurg plastyczny w znieczuleniu miejscowym.  Efektem zabiegu jest podniesienie piersi, którym zostaje przywrócony młodzieńczy kształt.  Brodawka zostaje zazwyczaj przeniesiona, aby piersi wyglądały na jędrne i naturalne.

Ponieważ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, u pacjentów bez obciążeń w wywiadzie zwykle nie wykonuje się przed tego typu operacją badań dodatkowych. Niemniej jednak lekarz czasami może zlecić wykonanie rutynowych badań laboratoryjnych (morfologia, układ krzepnięcia) w zależności od stanu zdrowia pacjenta, może również zlecić inne badania dodatkowe, np. EKG, RTG płuc, mammografię lub USG piersi.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed wykonaniem zabiegu podniesienia piersi konieczna jest konsultacja chirurgiem plastycznym oraz wykonanie niezbędnych badań diagnostycznych. Podczas pierwszej wizyty z lekarzem pacjentka omawia przebieg zabiegu ustala wspólnie z chirurgiem pożądany efekt. Celem wizyty jest także poznanie historii chorobowej pacjentki oraz zapoznanie z możliwymi skutkami ubocznymi zabiegu. W szczególności ważne jest aby poinformować, że po zabiegu pozostają blizny.

Jak wygląda zabieg?

Podniesienie piersi w zależności od wskazań medycznych przeprowadzane jest przy znieczuleniu miejscowym. Natomiast jeśli zabieg wymaga znieczulenia ogólnego, lekarz ustala termin operacji i miejsce jej wykonania. W naszym centrum obecnie nie wykonujemy operacji. Zabieg zazwyczaj trwa od dwóch do trzech godzin i polega na wykonaniu cięcia wokół brodawki sutkowej pozwalającego na usunięciu nadmiaru skóry oraz modelowanie kształtu i położenia piersi. Po zamknięciu ran szwami zakładane są opatrunki.

Podniesienie piersi jest zabiegiem stosunkowo bezpiecznym, ale nie jest ono wolne od ryzyka i skutków ubocznych. Do najczęstszych należą krwiaki, infekcje oraz ból. Warto także pamiętać, że podniesienie piersi nie usuwa ich asymetryczności.

Zarezerwuj wizytę

Cennik usług:

Konsultacja chirurga plastycznego 200 zł
ZMNIEJSZENIE OTOCZKI BRODAWKI(cena obejmuje zabieg, zdjęcie szwów, 1-wizytę kontrolną do 6 miesięcy, znieczulenie miejscowe) 3500 - 4500 zł
PLASTYKA BRODAWKI SUTKOWEJ np. wciągniętej brodawki sutkowej(znieczulenie miejscowe) 2900zł jedna brodawka – 3600zł dwie brodawki
Mastopeksja, podniesienie i poprawa kształtu piersi(znieczulenie miejscowe) 4500 - 5500 zł
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBIŻSZY TERMIN

 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

mkd-team-image
Lek. med. Marek Murawski
Chirurg plastyczny

Sprawdź podobne zabiegi:

Zmniejszenie średnicy otoczek

Zabieg redukcji „wklęsłych” brodawek

Mastopeksja - podniesieniu i poprawie kształtu piersi