Umów wizytę online

Laserowa likwidacja rumienia

nowoczesna technologia, bezinwazyjność, skuteczność

Jakie usługi oferujemy:

  • Usunięcie zmian naczyniowych
   rumieni, pajączków, trądziku różowatego
  • Usunięcie zmian pigmentacyjnych skóry
  • Usuwanie rozległych zmian naczyniowych
   naczyniaków płaskich, plam typu port wine stain

Lekarze wykonujący zabiegi:
Lek. Mariusz Strupiechowski

Cennik:

 • Twarz: 100 – 500zł

*cena oraz ilość zabiegów jest uzależniona od rozległości obszaru poddawanego terapii.

Likwidacja Rumienia
Redukcja Przebarwień

Stres, gorące lub pikantne potrawy, alkohol, nagłe zmiany temperatur to czynniki, które najczęściej wywołują szybkie i nagłe czerwienienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Taka skłonność to pierwszy sygnał świadczący o obecności rumienia. Zaburzenia pracy naczyniowej to całe spektrum zjawisk: począwszy od rumienia napadowego, przez utrwalony, od drobnych teleangiektazji po duże ilości rozszerzonych naczynek, tworzących na skórze prawdziwą pajęczynę. Jeżeli zauważasz u siebie któryś z powyższych problemów – działaj szybko! W terapii rumienia ważne aby zdławić problem w zarodku zanim jeszcze rozwinie się na dobre! Umów się na konsultację i pożegnaj kłopotliwy problem.

Liderem pośród zabiegów mających na celu redukcje rumienia są zabiegi laserowe. W Prestige Medical zabiegi redukcji zmian naczyniowych (rumienia) wykonywane są przy pomocy urządzenia Alma Harmony Dye-VL Jest to głęboko penetrujący promień laser, dzięki czemu ma zdolność niszczenia naczyń o dużej średnicy głęboko schowanych pod skórą.

Dzięki odpowiednio zaplanowanej i przeprowadzonej terapii rumienia powinnaś spodziewać się efektów jego redukcji, a nawet całkowitego usunięcia. Skóra, która wcześniej zaczerwieniała się w nieoczekiwanych sytuacjach, po serii zabiegów będzie uspokojona i jednolita kolorystycznie.

Efekty na twarzy, szyi i dekolcie:

 • redukcja zaczerwienienia (stale występującego na skórze i nagle się pojawiającego),
 • zamknięte naczynia krwionośne,
 • poprawa wyglądu twarzy, szyi i dekoltu,
 • redukcja bordowych i czerwonych plam. 

   

  Zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarza wykonującego zabieg.

Zabieg usuwania rumienia przy użyciu lasera jest szybki i bezbolesny. Po przygotowaniu skóry do zabiegu (demakijaż), lekarz dopasuje odpowiednie parametry zabiegowe, właściwe dla twojej skóry i przystąpi do zabiegu. Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy. Emitowane przez laser fale są absorbowane przez barwnik krwi (hemoglobinę). Krew, która jest obecna w naczyniach wybiórczo wychwytuje promieniowanie lasera w większym stopniu niż otaczające tkanki. Promienie lasera docierają w głąb naczyń, gdzie są absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka, które zostaje zamienione na energię cieplną oraz nieodwracalnie zniszczone i wchłonięte.

PORADY I RECEPCJA

ADRES PLACÓWKI

Formularz kontaktowy

Prestige Medical Services sp. z o.o.  © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone