Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116

09-400 Płock

Znajdź nas!
Chirurgia - Prestige Medical Płock
fade
3932
page-template-default,page,page-id-3932,page-parent,page-child,parent-pageid-4094,latepoint,mkd-bmi-calculator-1.1.2,mkd-core-1.4.1,medigroup-ver-1.6,mkd-smooth-scroll,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-blog-installed,mkd-header-type1,mkd-fixed-on-scroll,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-header-minimal-in-grid-border-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Chirurgia

Chirurgia na najwyższym poziomie. 

Profesjonalny zespół chirurgów i wykwalifikowanych pielęgniarek.

 

  • Chirurgia

    cHIRURGIA OGÓLNA

    Leczenie indywidualnie dopasowywana do potrzeb i zdrowia pacjenta.

    W Prestige Medical zajmujemy się pacjentami  z przewlekłymi i ostrymi bólami jamy brzusznej, chorobami tarczycy, sutków, żylakami kończyn dolnych. Do chirurga należy udać się w razie urazów ciała i nagłych stanów związanych z pogorszeniem zdrowia. Ponadto w Naszym Centrum się pacjentami wymagającymi intensywnej terapii. Przed każdym zabiegiem i  odbywa się wizyta konsultacyjna, który proponuje metodę leczenia zależną od stanu zdrowia pacjenta.

Zajmujemy się diagnostyką, leczeniem i opieką nad pacjentem chirurgiczny w zakresie m.in. kwalifikacji do zabiegów, leczenia zakażeń. Kwalifikuje pacjentów do leczenia operacyjnego w szpitalu, np. żylaków kończyn dolnych, pęcherzyka żółciowego, czy przepuklin brzusznych. Wykonuje również mało inwazyjne zabiegi związane z usuwaniem zmian skóry. W leczeniu tym stosują zarówno metody zachowawcze (nieoperacyjne), jak i zabiegowe.

Zarezerwuj wizytę

Zabiegi chirurgiczne

Usuwanie zmian skórnych takich jak:

znamion, brodawek,kurzajek, torbieli, tłuszczaków, zmian ropnych,

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

Cennik usług:

Konsultacja chirurgiczna 140 zł
USG Doppler tętnic 150 zł
USG Doppler żył 150 zł
USG piersi 130 zł
USG tarczycy 130 zł
USG jamy brzusznej 130 zł
Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG 260 zł
Skleroterapia 400 zł (I etap)
Usunięcie chirurgiczne tłuszczaka, brodawki, kaszaka od 300 zł do 400 zł
Wszycie Disulfiramu (Esperalu) 700 zł
Leczenie stopy cukrzycowej od 180 zł do 300 zł

ZAKRES USŁUG:

USUWANIE CHIRURGICZNE ZNAMION

Metoda chirurgiczna,  polega na nacięciu zmienionego miejsca skalpelem oraz usunięciu jego zawartości wraz z torebką. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dobrze przeprowadzony zabieg daje praktycznie stuprocentową pewność, że kaszak, brodawka, pieprzyk nie odrośnie. Kaszaki i brodawczaki mnogie, z cechami infekcji oraz zlokalizowane w obrębie skóry twarzy wymagają (oprócz nacięcia i drenażu) antybiotykoterapii doustnej.

LECZENIE RAN PRZEWLEKŁYCH

Rany przewlekłe jest w swej istocie raną gojącą się wtórnie, wymagającą zamknięcia poprzez budowę tkanki. Jeżeli proces ten wymaga więcej niż ośmiu tygodni, ranę klasyfikuje się jako przewlekłą. Przejście rany ostrej w przewlekłą może nastąpić w każdej fazie gojenia. W większości rany przewlekłe są następstwem postępującego niszczenia tkanek w wyniku schorzeń naczyń różnego pochodzenia, takich jak żylne lub tętnicze zakłócenia dopływu krwi, cukrzyca, miejscowe uszkodzenia uciskowe, uszkodzenia popromienne lub guzy.

Witold Paszta

Leczenie oparzeń

Skleroterapia

Zespół stopy cukrzycowej

Odleżyny