Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116

09-400 Płock

Znajdź nas!
Kardiologia - Prestige Medical Płock
fade
4003
page-template-default,page,page-id-4003,page-child,parent-pageid-4094,latepoint,mkd-bmi-calculator-1.1.2,mkd-core-1.4.1,medigroup-ver-1.6,mkd-smooth-scroll,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-blog-installed,mkd-header-type1,mkd-fixed-on-scroll,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-header-minimal-in-grid-border-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Kardiologia

Dbaj o swoje serce

Kardiologiczna opieka dla Pacjentów

  • KARDIOLOGIa

    Leczenie indywidualnie dopasowywane do potrzeb i zdrowia pacjenta.

    Naszym pacjentom oferujemy nowoczesną diagnostykę z konsultacją doświadczonych kardiologów. Pozwala to na szybką diagnostykę oraz wdrożenie specjalistycznego leczenia w komfortowych dla pacjenta warunkach.  Dodatkowo oferujemy konsultacje w naszej poradni chorób naczyń, co w wielu schorzeniach układu sercowo-naczyniowego stanowi ważny element sukcesu terapeutycznego.

Do kardiologa przychodzą osoby z powodu różnych dolegliwości i nieprawidłowości. Do najczęstszych można zaliczyć między innymi: podwyższone ciśnienie krwi, spadek wydolności fizycznej, duszność wysiłkową, bóle w klatce piersiowej, poczucie nierównego bicia serca, kołatanie, a także zasłabnięcia i omdlenia. Wizyta taka może odbyć się z inicjatywy samego pacjenta lub po skierowaniu lekarza chorób wewnętrznych (internisty), a także każdego innego lekarza, który zwrócił uwagę na niepokojące objawy ze strony  układu krążenia.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

mkd-team-image
lek. Mariusz Strupiechowski
Angiolog, Kardiolog

echo serca

konsultacje kardiologiczne

Lekarz o specjalizacji z zakresu kardiologii zajmuje się:

  • diagnostyką chorób serca i naczyń krwionośnych, zarówno wrodzonych jak i nabytych;
  • ustalaniem metod leczenia oraz nadzorem nad rehabilitacją pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego;
  • przeprowadzaniem badań z zakresu kardiologii nieinwazyjnej, jak i inwazyjnej;
  • podstawową intensywną opieką medyczną;
  • wspólnie ze specjalistami innych dziedzin medycyny formułowaniem wskazówek mających na celu zwiększenie efektywności leczenia kardiologicznego oraz technik operacyjnych.

Warto dodać, że z kardiologii wyłoniła się hipertensjologia, czyli oddzielna specjalizacja zajmująca się leczeniem nadciśnienia tętniczego. 

Cennik usług:

Konsultacja kardiologiczna 150 zł
Konsultacja kardiologiczna z badaniem USG 250 zł
USG SERCA(ECHO SERCA, WYNIK OD RĘKI) 130 zł