Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Dermatologia

Prestige Medical Płock  >  Dermatologia

Umów się na konsultację

Prestige Medical Płock
730 005 585

Prestige Medical Józefów
660 033 099

W Centrum Medycznym Prestige Medical można skorzystać z pełnego zakresu usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę i zabiegi dermatochirurgiczne, po nowoczesną dermatologię estetyczną. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, wykonujemy zabiegi z zakresu usuwania zmian skórnych, wykonujemy na miejscu pobrania diagnostyczne, oferujemy możliwość wykonania zabiegu na pierwszej wizycie dermatologicznej.

Zarezerwuj wizytę

Dermatologia

 

W Prestige Medical zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci o podłożu genetycznym, immunologicznym i somatycznym. Wykonujemy zabiegi usuwania zmian skórnych (kriochirurgia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie, usuwanie laserowe) oraz pobieramy wycinki do badań histopatologicznych.

Na regularne wizyty w poradni dermatologicznej powinny zgłaszać się osoby, które zmagają się z przewlekłymi chorobami skóry, np. trądzikiem, łuszczycą, AZS. Dzięki temu lekarz dermatolog może kontrolować ich przebieg i modyfikować sposób leczenia. To samo dotyczy pacjentów, którzy mają na skórze znamiona. Ich regularne badanie jest konieczne, ponieważ niektóre z nich mogą przekształcić się w nowotwory.

Zdrowa skóra

 

Konsultacji dermatologicznej wymagają przede wszystkim wszelkie niepokojące zmiany skórne: reakcje alergiczne, pokrzywki, wypryski, trądzik, łojotok oraz osoby cierpiące na choroby skóry o podłożu: pasożytniczym, pęcherzowym, ropnym czy zakaźnym.

Dermatolog dobierze polecany dla danej osoby sposób leczenia i ewentualnie skieruje na dalsze badania – wiele znanych schorzeń skóry, to tylko objaw innych, poważniejszych chorób organizmu.W czasie wizyty dermatolog obejrzy skórę, włosy i paznokcie pacjenta, a także przeprowadzi szczegółowy wywiad. Zapyta o przebyte choroby, codzienną pielęgnację, przyjmowane leki oraz nawyki (sport, ale i używki). Właściwie przeprowadzony wywiad to pierwszy krok do dobrania odpowiedniego leczenia dla każdego pacjenta. Regularne wizyty u dermatologa pozwolą na monitorowanie zachodzących zmian i zapobieganie chorobom nowotworowym skóry.

Pieprzyk czy czerniak?

 

Podstawą wczesnego wykrywania zmian złośliwych jest comiesięczna samoobserwacja, nakierowana przede wszystkim na zmiany nowe, zmieniające kolor lub powiększające się. Do wizyty u lekarza dermatologa powinno skłonić również zgrubienie i zaczerwienienie wokół znamienia, swędzenie, krwawienie i zmiana kształtu. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, to badanie skóry przez lekarza powinno być przeprowadzane co roku.

Badaniem pozwalającym na odróżnienie zmian łagodnych od atypowych jest dermatoskopia. Polega ona na obserwacji i ocenie zmian barwnikowych przy użyciu specjalnego urządzenia nazywanego dermatoskopem, będącego połączeniem powiększającej lupy ze specjalnym źródłem światła.

 

Zabiegi usuwania znamion

 

Usuwanie znamion Cena Informacja
Zabieg elektrokoagulacji  300 zł – 500  zł cena uzależniona jest od ilości znamion i obszaru poddawanego zabiegowi
Zabieg usuwania zmian metodą kriochirurgiczną 300 zł – 500 zł cena uzależniona jest od ilości znamion i obszaru poddawanego zabiegowi
Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2   od 300 zł cena uzależniona jest od ilości znamion i obszaru poddawanego zabiegowi
Usługa Cena Informacja
Konsultacja dermatologiczna   220 zł konsultacja Ł. Pacek, J. Domurad – Falenta
Konsultacja dermatologiczna   250 zł konsultacja A. Kuradovets , A. Rek
Konsultacja trychologiczna   250 zł
Konsultacja dermatologa dziecięcego   220 zł konsultacja Ł. Pacek, J. Domurad – Falenta
Konsultacja dermatologa dziecięcego  250 zł konsultacja A. Kuradovets , A. Rek
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopem 270 zł – 300 zł

Zespół dermatologów

 

mkd-team-image
lek. Aleksandra Rek
Dermatolog, Wenerolog
mkd-team-image
lek. Aliaksandr Kuradovets
Dermatolog, Lekarz Medycyny estetycznej
mkd-team-image
lek. Julia Domurad-Falenta
Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii
mkd-team-image
lek. Łukasz Pacek
Dermatolog, Wenerolog