Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

lek. Aleksandra Rek

Dermatolog, Wenerolog

Lek. Aleksandra Rek

Zarezerwuj wizytę

O sobie

Autorka i współautorka publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, certyfikowanych kursach i konferencjach naukowych.
Specjalizuje się w diagnostyce znamion, leczeniu przewlekłych chorób skóry, włosów i paznokci dorosłych a także dzieci.
Szczególnie interesuje się dermatoskopią i trichoskopią.

Zakres usług

Konsultacja dermatologiczna
Konsultacja wenerologiczna
Tytuł naukowy
Lekarz
Przebieg pracy
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 r. uzyskała tytuł lekarza, w następstwie czego rozpoczęła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii.
Wykształcenie
Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy od Dermatology and Venerology. Aktualnie pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi. Autorka i współautorka publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, certyfikowanych kursach i konferencjach naukowych. Specjalizuje się w diagnostyce znamion, leczeniu przewlekłych chorób skóry, włosów i paznokci dorosłych a także dzieci. Szczególnie interesuje się dermatoskopią i trichoskopią.
Informacje kontaktowe
24 364 31 41

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,