Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

O nas

Umów się na konsultację

Prestige Medical Płock
730 005 585

Prestige Medical Józefów
660 033 099

Historia

Historia Centrum Medycznego Prestige Medical zaczyna się w roku 2013 , kiedy jej założyciel i prezes, Jan Solawa stworzył Komfortowe Centrum Medyczne.

Druga klinika, już pod szyldem Prestige Medical Józefów, powstała pod koniec 2019 roku. Jest to miejsce w którym wdrożona Chirurgię Plastyczną oraz szeroką gamę  zabiegów medycyny estetycznej uzupełnioną w zabiegi kosmetologiczne.

Pragniemy kompleksowo zadbać o każdego klienta i móc zaoferować upiększanie oraz możliwość spełnienia marzenia o idealnym wyglądzie oraz zdrowiu, dlatego zespół specjalistów dobieramy z należytą starannością.

Obecnie Prestige Medical  70 wykfalifikowanych specjalistów – wśród nich najlepsi lekarze i kosmetolodzy, którzy codziennie stawiają czoła najwyższym urodowym wymaganiom oraz tysiące zadowolonych pacjentów.

Jako jedyna  klinika w Płocku mamy tak bogate menu zabiegowe – od medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, poprzez kosmetologię, laseroterapię, aż po autorskie programy zabiegów łączonych.  Ponadto zespół lekarzy specjalistów pozwala na dogłębną i skuteczną diagnozę w przypadku wielu chorób.

Prezes Zarządu

 

Jan Solawa

 

Ekspert z zakresu finansów, przedsiębiorca, pomysłodawca i założyciel Klinik Prestige Medical w Płocku i w Józefowie. Swoją motywacją od podstaw buduje mocne zespoły prowadzące Centra Medyczne.

Przyjazna atmosfera

 

Kluczem do sukcesu w budowaniu zespołu. Od samego początku pragnęliśmy stworzyć zespół będący wizytówką naszej Placówki Medycznej. Naszym celem było także zdobycie najnowocześniejszego sprzętu, wszystko po to, by zmaksymalizować uzyskiwane efekty przeprowadzanych zabiegów z jednoczesnym zachowaniem jak największego bezpieczeństwa Pacjentów.

Dbałość o każdy detal

U nas każdy Pacjent ma się poczuć bezpiecznie i komfortowo. Najmłodsi Pacjenci to dla nas pioryrtet.

Bezpieczne zabiegi

 

Każdy gabinet zabiegowy przygotowywany jest przed procedurą na którą umówiony jest Pacjent w dniu zabiegu. Operacje prowadzone są przez zespoły specjalistów lekarz + pielęgniarka zabiegowa, którzy stale poszerzają swoje kompetencje.