Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Urologia dziecięca

Prestige Medical Płock  >  Urologia dziecięca

Umów się na konsultację

Prestige Medical Płock
730 005 585

Prestige Medical Józefów
24 364 31 41

W Centrum Medycznym Prestige Medical można skorzystać z pełnego zakresu usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę i zabiegi.

Zarezerwuj wizytę

Poradnia urologii dziecięcej

 

W Prestige Medical zajmujemy się  leczeniem chirurgicznym chorób i wad wrodzonych układu moczowo-płciowego u dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii noworodkowej. Do urologa dziecięcego umawiamy się w  przypadku chorób układu moczowo-płciowego. Lekarz  przeprowadza u dzieci i młodzieży szeroką diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo-płciowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych (prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne). Urolog dziecięcy przeprowadzi szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne urolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Diagnostyka urologiczna

 

 

Od rutynowych badań  – dysponujemy zapleczem i wiedzą, aby zapewnić najwyższy poziom opieki, dostosowanej do potrzeb Twojego dziecka. Należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą aktualnych wyników badań w tym USG (jeśli było robione wcześniej).Dzieci nie zawsze potrafią powiedzieć, co ich boli.  Nie zawsze potrafią odpowiedzieć na pytania medyczne i nie zawsze potrafią wykazać się cierpliwością i współpracować podczas badania lekarskiego. Specjalista dziecięcy skupia uwagę na specjalnych potrzebach dzieci i ich rodziców – nawet na potencjalnie drażliwych i krępujących tematach związanych z narządami płciowymi i problemy z oddawaniem moczu. Wie, jak badać i leczyć dzieci w taki sposób, aby były zrelaksowane i skłonne do współpracy.

GABIENT PRZYJAZNY DZIECIOM

       Usługa                  Cena Informacja
Konsultacja urologa dziecięcego z badaniem          USG          300 zł usg jamy brzusznej, usg układu moczowego, usg nerek , usg pęcherza , usg jąderek
mkd-team-image
dr n. med. Dariusz Olejniczak
Urologia dziecięca