Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Komórki macierzyste na włosy

Prestige Medical Płock  >  Komórki macierzyste na włosy

Umów się na konsultację

Prestige Medical Płock
730 005 585

Prestige Medical Józefów
660 033 099

W Centrum Medycznym Prestige Medical można skorzystać z pełnego zakresu usług, jednym z bardzo skutecznych o ostatnio budzących spore zainteresowanie jest zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych na włosy.

Zarezerwuj wizytę

Komórki macierzyste na włosy

 

 

Zabieg z wykorzystaniem własnego tłuszczu na włosy  skutecznie stymuluje i powoduje wzrost nowych włosów a także hamuje ich wypadanie. Iniekcja komórek macierzystych pochodzących z Twojej własnej tkanki tłuszczowej bardzo odżywi skórę od środka oraz pobudzi pracę cebulek włosów. Własny tłuszcz jest w pełni naturalnym produktem oraz nie wywołuje alergii lub nietolerancji.

Zabieg komórek macierzystych na włosy jest dedykowany osobom, które borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, przerzedzeniem włosów, a także u osób z problemem łysienia androgenicznego pierwszego lub drugiego stopnia, jeśli prawidłowo zdiagnozujemy przyczynę problemu.

Bardzo ważne jest zatem  zdiagnozowanie problemu, aby móc skutecznie dobrać odpowiednią formę leczenia.

Przebieg zabiegu

 

Procedura polega na iniekcji pozyskanych wcześniej komórek macierzystych w skórę głowy. Zabieg przeprowadzany jest na owłosionej skórze głowy, gdzie występuje problem łysienia lub nadmiernej utraty włosów. Przed zabiegiem zawsze zalecana jest konsultacja z lekarzem, podczas której przeprowadzany jest wywiad medyczny, można wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do terapii. Ustalić przyczynę łysienia.

Warto ocenić stan skóry naszej głowy oraz znaleźć przyczynę występującego problemu.  Dzięki odpowiedniemu podejściu do problemu można zaplanować skuteczne leczenie i uzyskać najlepsze efekty przeprowadzonego zabiegu. Przed zabiegiem warto wykonać badanie trichoskopowe. Metoda ta umożliwia obserwację i ocenę struktur  warstw skóry właściwej oraz włosów. Dodatkowym badaniem jest również trichogram, który mimo istotnego postępu nauki w ostatnich latach pozostaje przydatną techniką badania włosów w dermatologii praktycznej i najszerzej stosowaną metodą diagnostyczną w trichologii.

 

Komórki macierzyste na włosy

 

 

Zabieg składa się z następujących etapów. Pierwszym etapem jest pobranie tkanki tłuszczowej z okolic fałdu brzusznego, uda lub innej okolicy ciała. Następnym etapem jest ekstrakcja komórek macierzystych, czyli poddanie ich specjalnej obróbce tak aby uzyskać materiał do iniekcji. Ostatnim etapem zabiegu jest podanie  powstałego preparatu pod skórę głowy dotkniętą problemem łysienia metodą wstrzykiwań.

Mocne strony zabiegu

 

Zabieg jest bezbolesny 

 Podczas zabiegu Pacjent może odczuwać uczucie szczypanie podczas wykonywania nakłuć.

Nie ma okresu rekonwalescencji

Na drugi  dzień można wrócić do codziennych obowiązków

Czas trwania procedury

Cała procedura trwa około 60 minut

Zabieg jest bezpieczny

Pobrany materiał pochodzącego z tkanki tłuszczowej i krwi pacjenta jest bezpieczny

Usługi Cena Informacja
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej 200 zł  lek. Olha Melnychuk
Komórki macierzyste we włosy  7500  zł

Zespół lekarzy

 

mkd-team-image
lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog