Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

dr n. med. Łukasz Warchoł

Chirurg plastyczny

dr n. med. Łukasz Warchoł

Zarezerwuj wizytę

Dr n. med. Łukasz Warchoł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdał z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Małopolskim Centrum Oparzeniowo – Plastycznym i Replantacji Kończyn w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie. Jest również nauczycielem akademickim w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie obronił pracę doktorską pt. “Zmienność odejścia gałęzi piętowej przyśrodkowej i podziału nerwu piszczelowego. Analiza makro i mikroskopowa.”.

Dr n.med. Łukasz Warchoł wykonuje głównie zabiegi z zakresu chirurgii twarzy, chirurgii piersi oraz modelowania sylwetki. Zajmuje się również zabiegami medycyny estetycznej, podaniem botoksu oraz wypełniaczy.

Zakres usług:

Plastyka powiek górnych
Plastyka odstających uszu- Otoplastyka
Kantoplastyka
Plastyka wciągniętych brodawek
Redukcja poduszek Bichata
Korekcja ptozy
Direct Brow Lift
Operacyjne powiększenie ust Lip- Lift
Rekonstrukcja płatków usznych
Podniesienie piersi- Mastopeksja
Ginekomastia- przerost gruczołu piersiowego
Plastyka brzucha- Abdominoplastyka
Poduszki tłuszczowe Malar Bags
Modelowanie sylwetki
Tytuł naukowy
Dr n. med.
Przebieg pracy
Lekarz specjalizuje się w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej zdobywał w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi oraz podczas staży klinicznych w University of California w San Diego i w Mahidol University w Bangkoku. Ponadto swoje umiejętności doskonalił na wielu stażach i kursach zagranicznych w Holandii, Niemczech, Szwecji i Turcji. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Informacje kontaktowe
24 364 31 41

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,