Umów wizytę online

Modelowanie ust kwasem

Umów wizytę online

Lekarz wykonujący zabieg:

lek. Anna Ptasiński 

lek. Patrycja Lisiecka – Strupiechowska

Cennik:

Zabieg powiększenia, modelowania, wyrównania asymetrii ust – 1000 zł

  • 1 ml kwasu ( 1 ampułka )
Wskazania:
  • Zwiększenie objętości warg,
  • Modelowanie konturu ust,
  • Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust. 

Przeciwwskazania do modelowania ust:

  • nadwrażliwość na kwas 
  • opryszczka i inne zmiany skórne typu zapalnego,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • leczenie antybiotykami,
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia.
Umów wizytę online

Modelowanie ust od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w polskich gabinetach medycyny estetycznej. Zanim zapiszesz się na wizytę do specjalisty, poznaj szczegóły.

Modelowanie ust

Modelowanie ust kwasem wykonuje się, gdy naturalnie są zbyt wąskie bądź asymetryczne.

Kwas jest naturalnie występującym w organizmach związkiem. U człowieka kwas występuje m.in. w ciele szklistym oka, tkance łącznej. Cząsteczki kwasu mają doskonałą zdolność wiązania wody (jedna cząsteczka kwasu wiąże nawet 250 cząsteczek wody). Ponieważ z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu w organizmie, a tym samym poziom nawilżenia skóry, kobiety chętnie korzystają z zabiegów modelowania ust z użyciem kwasu.

Kwas zyskał sławę dzięki wszechstronności, wysokiej skuteczności i bezpieczeństwu w regularnym stosowaniu. Łatwo się go podaje i w szybki sposób można go usunąć, jeśli efekt nie będzie satysfakcjonujący. Kwas jest również skuteczną metodą odmładzania, ponieważ maskuje oznaki starzenia się skóry, ale nie hamuje samego procesu.

Jak wygląda modelowanie ust?

Modelowanie ustNa trzy dni przed zabiegiem należy powstrzymać się od przyjmowania aspiryny i leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu należy unikać nagrzewania ciała (np. w solarium lub saunie) oraz nadmiernego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć z ust makijaż.

Lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych chorób, obecności alergii i przyjmowanych leków.

Następnie odbywa się konsultacja z pacjentem, podczas której omówiony zostaje pożądany efekt wypełnienia i modelowania ust.

Sam zabieg trwa ok. 30 minut. Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym za pomocą kremu lub silniejszym znieczuleniu przewodowym – dentystycznym. Preparat jest precyzyjnie wprowadzany w skórę właściwą ust za pomocą igły i ampułko-strzykawki.

Efekt modelowania ust utrzymuje się zazwyczaj nawet kilka miesięcy, jednak czas absorpcji wypełniacza zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i prowadzonego przez niego stylu życia. Ilość wprowadzanego w usta wypełniacza zależy od indywidualnych potrzeb i ustaleń z lekarzem.

Zadzwoń i umów się na konsultację

Umów wizytę online

PORADY I RECEPCJA

ADRES PLACÓWKI

Formularz kontaktowy

Prestige Medical Services sp. z o.o.  © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone