Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Modelowanie ust kwasem

MODELOWANIE, WYPEŁNIENIE, POWIĘKSZANIE UST

  • Modelowanie ust efekty

    ZABIEGI WYKONYWANE PRZEZ LEKARZY

    NATURALNIE WYPEŁNIONE USTA

    Obszar wokół ust jest niezwykle ważny, jeśli chodzi o poprawę estetyczną twarzy. Oczy i usta są uważane za najpiękniejsze rysy twarzy kobiet i mężczyzn. Z wiekiem objętość warg zmniejsza się, a wokół nich pojawiają się zmarszczki. Czynniki takie jak brak ochrony przed promieniami słonecznymi, starzenie się, palenie itp. przyspieszają proces. Wypełniacze służą również do odmładzania ust. Ponadto wypełnienie miękkimi wypełniaczami tkanek sprawia, że ​​wargi stają się pełniejsze i atrakcyjniejsze, co pomaga wyeliminować asymetrię. Udany zabieg wymaga doświadczenia, umiejętności i kompetentnego użycia kwasu hialuronowego.

mkd-team-image
lek. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog
mkd-team-image
lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog
Zarezerwuj wizytę

Kwas jest naturalnie występującym w organizmach związkiem. U człowieka kwas występuje m.in. w ciele szklistym oka, tkance łącznej. Cząsteczki kwasu mają doskonałą zdolność wiązania wody (jedna cząsteczka kwasu wiąże nawet 250 cząsteczek wody). Ponieważ z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu w organizmie, a tym samym poziom nawilżenia skóry, kobiety chętnie korzystają z zabiegów modelowania ust z użyciem kwasu. Kwas zyskał sławę dzięki wszechstronności, wysokiej skuteczności i bezpieczeństwu w regularnym stosowaniu. Łatwo się go podaje i w szybki sposób można go usunąć, jeśli efekt nie będzie satysfakcjonujący. Kwas jest również skuteczną metodą odmładzania, ponieważ maskuje oznaki starzenia się skóry, ale nie hamuje samego procesu.

Cennik usług:

Zabieg powiększenia ust 900 zł
Zabieg modelowania ust 900 zł
Wyrównanie asymetrii ust 900 zł

Wskazania:

Zwiększenie objętości warg, Modelowanie konturu ust, Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust.

Przeciwskazania:

nadwrażliwość na kwas opryszczka i inne zmiany skórne typu zapalnego, ciąża i okres karmienia piersią, leczenie antybiotykami, choroby układu immunologicznego, immunoterapia.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

Na  czym polega zabieg modelowania ust ?

Trzy dni przed zabiegiem należy powstrzymać się od przyjmowania aspiryny i leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu należy unikać nagrzewania ciała (np. w solarium lub saunie) oraz nadmiernego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć z ust makijaż. Lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych chorób, obecności alergii i przyjmowanych leków. Ważnym elementem całej procedury jest konsultacja z pacjentką, podczas której omówiony zostaje pożądany efekt wypełnienia i modelowania ust. Z racji tego, że jest to zabieg estetyczny.

Przebieg zabiegu:

Sam zabieg trwa ok. 30 minut. Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym za pomocą kremu lub silniejszym znieczuleniu przewodowym – dentystycznym. Preparat jest precyzyjnie wprowadzany w skórę właściwą ust za pomocą igły i ampułko-strzykawki. Efekt modelowania ust utrzymuje się zazwyczaj nawet kilka miesięcy, jednak czas absorpcji wypełniacza zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i prowadzonego przez niego stylu życia. Ilość wprowadzanego w usta wypełniacza zależy od indywidualnych potrzeb i ustaleń z lekarzem.