Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Umów wizytę online

Lekarz wykonujący zabieg:

lek. Anna Ptasiński 

lek. Patrycja Lisiecka – Strupiechowska

Cennik:

Zabieg powiększenia, modelowania, wyrównania asymetrii ust – 1000 zł

  • 1 ml kwasu ( 1 ampułka )
Wskazania:
  • Zwiększenie objętość wargi czerwonej,
  • Modelowanie konturu ust,
  • Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust. 

Przeciwwskazania do powiększania ust:

  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • opryszczka i inne zmiany skórne typu zapalnego,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • leczenie antybiotykami,
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia.
Umów wizytę online

Powiększanie ust od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w polskich gabinetach medycyny estetycznej. Ten zabieg sprawi, że Twoje usta będą pełniejsze i nawilżone w mgnieniu oka. Powiększanie ust ma sporo zalet, ale też kilka wad. Zanim zapiszesz się na wizytę do specjalisty, poznaj szczegóły.

Modelowanie ust

Pomimo że sam zabieg ma służyć modelowaniu ust (i takiej nazwy się używa), to większość kobiet pragnie właśnie ich powiększenia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonuje się, gdy naturalne są zbyt wąskie, asymetryczne.

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w organizmach związkiem. U człowieka kwas występuje m.in. w ciele szklistym oka, tkance łącznej. Cząsteczki kwasu hialuronowego mają doskonałą zdolność wiązania wody (jedna cząsteczka kwasu wiąże nawet 250 cząsteczek wody). Ponieważ z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego w organizmie, a tym samym poziom nawilżenia skóry, kobiety chętnie korzystają z zabiegów powiększania ust z użyciem kwasu. Już po jednym zabiegu usta są bardziej nawilżone, jędrne, sprężyste i ponętne.

Kwas hialuronowy zyskał sławę dzięki wszechstronności, wysokiej skuteczności i bezpieczeństwu w regularnym stosowaniu. Łatwo się go podaje i w szybki sposób można go usunąć, jeśli efekt nie będzie satysfakcjonujący. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że efekt zastosowania widać od razu. Nie jest niestety trwały i zabiegi trzeba powtarzać regularnie. Kwas hialuronowy nie jest również skuteczną metodą odmładzania, ponieważ maskuje oznaki starzenia się skóry, ale nie hamuje samego procesu.

Jak wygląda powiększanie ust?

Modelowanie ustNa trzy dni przed zabiegiem należy powstrzymać się od przyjmowania aspiryny i leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu należy unikać nagrzewania ciała (np. w solarium lub saunie) oraz nadmiernego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć z ust makijaż.

Lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych chorób, obecności alergii i przyjmowanych leków.

Następnie odbywa się konsultacja z pacjentem, podczas której omówiony zostaje pożądany efekt wypełnienia i powiększenia ust.

Sam zabieg trwa ok. 30 minut. Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym za pomocą kremu lub silniejszym znieczuleniu przewodowym – dentystycznym. Preparat jest precyzyjnie wprowadzany w skórę właściwą ust za pomocą igły i ampułko-strzykawki.

Efekt powiększenia lub modelowania ust utrzymuje się zazwyczaj ok. 6 miesięcy, jednak czas absorpcji wypełniacza zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i prowadzonego przez niego stylu życia. Ilość wprowadzanego w usta wypełniacza zależy od indywidualnych potrzeb i ustaleń z lekarzem.

Zadzwoń i umów się na konsultację!

Umów wizytę online

PORADY I RECEPCJA

ADRES PLACÓWKI

Formularz kontaktowy

Prestige Medical Services sp. z o.o.  © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone