Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116

09-400 Płock

Znajdź nas!
Mezoterapia igłowa - Prestige Medical Płock
fade
4321
page-template-default,page,page-id-4321,page-child,parent-pageid-4094,latepoint,mkd-bmi-calculator-1.1.2,mkd-core-1.4.1,medigroup-ver-1.6,mkd-smooth-scroll,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-blog-installed,mkd-header-type1,mkd-fixed-on-scroll,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-header-minimal-in-grid-border-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowaMezoterapia Neauvia już po pierwszym zabiegu daje efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry oraz napięcia i pobudzenia do produkcji kolagenu.  Preparat Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego, który dodatkowo występuje w najwyższym stężeniu  na rynku 18 mg / ml .

 

Kolejny składnik to hydroksyapatyt wapnia o stężeniu 0,01 %, biostymulator naturalnie występujący w organizmie , który pobudza skórę do produkcji kolagenu. Połączenie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i oświetlenie. Preparaty Neauvia Organic Hydro można stosować do korekty zmarszczek i polepszenia  nawilżania skóry. Chcąc uzyskać naturalne rezultaty należy zrobić serię 3 – 4 zabiegów w odstępach trzytygodniowych.

 

Neauvia Organic Hydro Deluxe  XL daje możliwość przeprowadzenia zabiegu mezoterapii również na ciało w okolicach szyi, dekoltu i dłoni. Produkt może być doskonałą bronią w walce z rozstępami i wiotką skórą. 

 

Celem mezoterapii igłowej jest dostarczenie skórze skondensowanej postaci koktajli odżywczych, które dogłębnie odżywią skórę i zwalczą jej niedoskonałości. W klinice BeautySkin zabieg mezoterapii posiada nienaganną opinię i wielu zadowolonych z efektów pacjentów.

 

Zdecydowanym atutem zabiegu Mezoterapii Igłowej jest fakt, że jest to procedura bezbolesna. Zabieg Mezoterapii Igłowej przynosi maksymalne efekty przy zerowym ryzyku dla zdrowia. Mezoterapia Igłowa pozwala w szybki i bezbolesny sposób odmłodzić wygląd twarzy. Reakcje skórne związane z powstaniem niewielkiego rumienia lub obrzęku maja charakter krótkotrwały, większość z nich przemija na ogół po kilku dniach.

 

PREPARAT DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ

Neauvia organicNeauvia Organic to nowe preparaty w medycynie estetycznej. Pierwsza na świecie seria wchłanialnych organicznych preparatów tkankowych o udokumentowanym bezpieczeństwie stosowania. Preparaty z tej serii to unikatowe połączenie kwasu hialuronowego, który odpowiedzialny jest za nawilżenie i wypełnienie zmarszczek oraz niewielkiej ilości hydroksyapatytu – aktywatora tkankowego, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Cennik usług:

Twarz 650 zl
Szyja 650 zł
Twarz i szyja 850 zł
Twarzy szyja dekolt 1200 zl

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • nadwrażliwość
  • alergia na składnik preparatu/stosowany preparat
  • nowotwór
  • problemy skórne, np. stan zapalny, ropne
  • opryszczka
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • cukrzyca
mkd-team-image
Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Lekarz medycyny estetycznej