Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowaMezoterapia Neauvia już po pierwszym zabiegu daje efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry oraz napięcia i pobudzenia do produkcji kolagenu.  Preparat Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego, który dodatkowo występuje w najwyższym stężeniu  na rynku 18 mg / ml .

 

Kolejny składnik to hydroksyapatyt wapnia o stężeniu 0,01 %, biostymulator naturalnie występujący w organizmie , który pobudza skórę do produkcji kolagenu. Połączenie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i oświetlenie. Preparaty Neauvia Organic Hydro można stosować do korekty zmarszczek i polepszenia  nawilżania skóry. Chcąc uzyskać naturalne rezultaty należy zrobić serię 3 – 4 zabiegów w odstępach trzytygodniowych.

 

Neauvia Organic Hydro Deluxe  XL daje możliwość przeprowadzenia zabiegu mezoterapii również na ciało w okolicach szyi, dekoltu i dłoni. Produkt może być doskonałą bronią w walce z rozstępami i wiotką skórą. 

 

Celem mezoterapii igłowej jest dostarczenie skórze skondensowanej postaci koktajli odżywczych, które dogłębnie odżywią skórę i zwalczą jej niedoskonałości.

Zdecydowanym atutem zabiegu Mezoterapii Igłowej jest fakt, że jest to procedura bezbolesna. Zabieg Mezoterapii Igłowej przynosi maksymalne efekty przy zerowym ryzyku dla zdrowia. Mezoterapia Igłowa pozwala w szybki i bezbolesny sposób odmłodzić wygląd twarzy. Reakcje skórne związane z powstaniem niewielkiego rumienia lub obrzęku maja charakter krótkotrwały, większość z nich przemija na ogół po kilku dniach.

 

PREPARAT DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ

Neauvia organicNeauvia Organic to nowe preparaty w medycynie estetycznej. Pierwsza na świecie seria wchłanialnych organicznych preparatów tkankowych o udokumentowanym bezpieczeństwie stosowania. Preparaty z tej serii to unikatowe połączenie kwasu hialuronowego, który odpowiedzialny jest za nawilżenie i wypełnienie zmarszczek oraz niewielkiej ilości hydroksyapatytu – aktywatora tkankowego, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Cennik usług:

Twarz 650 zl
Szyja 650 zł
Twarz i szyja 850 zł
Twarzy szyja dekolt 1200 zl

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • nadwrażliwość
  • alergia na składnik preparatu/stosowany preparat
  • nowotwór
  • problemy skórne, np. stan zapalny, ropne
  • opryszczka
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • cukrzyca
mkd-team-image
lek. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog
mkd-team-image
lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog