Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Niedomykalność powiek z wszczepieniem złotego implantu

Prestige Medical Płock  >  Niedomykalność powiek z wszczepieniem złotego implantu

Umów się na konsultację

Prestige Medical Płock
730 005 585

Prestige Medical Józefów
24 364 31 41

Niedomykalności szpary powiekowej

Zarezerwuj wizytę

Szpara powiekowa

 

 

Niedomykalność szpary powiekowej to brak możliwości całkowitego zamknięcia powieki lub powiek albo zaburzany mechanizm zamknięcia powieki. W tym celu wykonuje się zabieg wszczepienia złotego implantu. W sytuacji kiedy Pacjent ma problem z niedomykalnością powiek należy ocenić ocenia stopień niedomykalności szpary powiekowej oraz ciężar złotej płytki, która umożliwi właściwe – całkowite zamknięcie oka. Podczas wizyty kwalifikacyjnej, w trakcie badania pacjenta, lekarz zdiagnozuje problem i przedstawi propozycję zabiegu, który  wyleczy przypadłość i umożliwi powrót do prawidłowego funkcjonowania Pacjenta i przywróci jego komfort.

 

 

Złoty implant

 

Zabieg wszczepienie złotego obciążnika wykonywany jest w  znieczuleniu miejscowym. Trwa od 40 do 60 minut. Może być  połączony z innym zabiegiem korygującym nieprawidłowości powiek wynikające z porażenia nerwu twarzowego.  Procedura jest całkowicie bezpieczna i wysoce skuteczna. Pozwala uzyskać zamknięcie szpary powiekowej oraz ma wpływ na jakość mrugania zarówno we wczesnych, jak i w bardziej rozwiniętych stadiach choroby.  Zabieg jest więc całkowicie odwracalny, możliwe jest łatwe usunięcie implantu.

Zalety implantu złotego : 

Poprawnie umiejscowiony obciążnik pozostaje praktycznie niedostrzegalny dla otoczenia, złoto jako materiał nie wywołuje uczuleń i stanów zapalnych, nie wpływa na możliwość przeprowadzenia oraz jakość badania rezonansem magnetycznym.

ZŁOTY IMPLANT

mkd-team-image
lek. Dominika Białas
Chirurgia powiek, okulistyka
       Usługa                  Cena Informacja
Konsultacja z zakresu chirurgii powiek                250 zł
Niedomykalność powiek z wszczepieniem złotego implantu  ( jedno oko  )
             3200 zł  cena nie zawiera ceny implantu