Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Rehabilitacja

REHABILITACJA

  • SPRAWNOŚĆ RUCHOWA

     

    Dzięki rehabilitacji przywracamy sprawność ruchową naszych narządów.

     

    Pomóż sobie w walce o sprawność ruchową. Nasza oferta jest bogata w zabiegi takie jak magnetoterapia, krioterapia, elektroterapia i światłolecznictwo. Zapytaj o ofertę skierowaną dla Ciebie i dostosowaną do Twoich potrzeb.

ŚWIATŁOLECZNICTWO

Na czym polega światłolecznictwo?
Jest to zabieg polegający na naświetlaniu promieniowaniem podczerwonym, dzięki czemu uzyskuje się rozgrzanie tkanek i przygotowanie do kolejnych zabiegów. Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu lampy SOLUX. Stosuje się dwa rodzaje filtrów : czerwony- rozgrzewający i niebieski- przeciwbólowy, uspokajający.

ELEKTROTERAPIA

Jak działa elektroterapia?
Elektroterapia to zabiegi z zakresu fizjoterapii, których celem jest leczenie bólu oraz wspomaganie regeneracji organizmu. Do ich przeprowadzenia stosuje się prądy stałe oraz impulsywne o małej i średniej częstotliwości, w wyniku których powstaje elektryczny bodziec leczniczy wspomagający gojenie się tkanek.

KRIOTERAPIA

Na czym polega krioterapia?

Najczęściej krioterapia wspiera leczenie fizjoterapeutyczne stanów po urazach mięśni i stawów, chorobach zwyrodnieniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, zapaleń oraz przeciążeń stawów.

POLE MAGNETYCZNE

Pole magnetyczne

Magnetoterapia to bardzo skuteczna procedura, której działanie zostało potwierdzone szeregiem publikacji naukowych. Dawki pola magnetycznego stosowanego w fizykoterapii są zróżnicowane. Jest to uzależnione od rodzaju dysfunkcji oraz jej przebiegu.

CENNIK ZABIEGÓW

Światłolecznictwo

Lampa sollux czerwona/ niebieska(15 minut) 15 zł
Laser 15 zł

Elektroterapia

Prądy TENS(15 minut) 20 zł
Prądy IF(15 minut) 20 zł
Elektrostymulacja(15 minut) 15 zł
Ultradźwięki(5 minut) 15 zł

Krioterapia

Krioterapia miejscowa(jedno miejsce) 20 zł

Pole magnetyczne

Pole magnetyczne(15 minut) 20 zł