Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

lek. Dominika Białas

Chirurgia powiek, okulistyka

lek. Dominika Białas

Zarezerwuj wizytę

CHIRURGIA POWIEK, OKULISTYKA

Lek. Dominika Białas to lekarz z ogromnym doświadczeniem.  Specjalistka w dziedzinie okulistyki. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2003r).
Specjalizację z zakresu okulistyki uzyskała w Klinice Okulistyki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus CLO w Warszawie (2010r). Od lutego 2011r do czerwca 2020r związana zawodowo z Kliniką Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie, gdzie pracowała na stanowisku starszego asystenta. 01 lipca 2020r rozpoczęła pracę w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. W ramach pracy zawodowej samodzielnie wykonała ponad 2,5 tysiąca zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii aparatu ochronnego oka – powiek oraz dróg łzowych.
Regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu okulistyki, chirurgii plastycznej powiek oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą, także w charakterze wykładowcy. Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych.
Doktor Dominika Białas w codziennej praktyce zawodowej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób aparatu ochronnego narządu wzroku – powiek oraz dróg łzowych. Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek oraz dróg łzowych. Szczególne miejsce wśród jej zainteresowań znajdują operacje rekonstrukcyjne w onkologii powiek oraz leczenie operacyjne niedomykalności szary powiekowej w przebiegu porażenia nerwu twarzowego.
Doktor Dominika Białas jest również instruktorem szkoleniowym w Akademii Prestige Medical.
Informacje kontaktowe
24 364 31 41

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,