Umów wizytę online

DERMATOLOGIA

Umów wizytę online

CENNIK:

Konsultacja dermatologiczna – 140 zł
Konsultacja wraz z oceną dermatoskopową znamion – 150 zł
Kriochirurgia dermatologiczna – od 150 zł – 500 zł
Łyżeczkowanie – od 150 zł – 500 zł
Elektrokoagulacja – od 150 zł – 500 zł
Kriochirurgiczne usuwanie zmian skórnych – od 150 zł – 500 zł

*cena zabiegów uzależniona od ilości i rozległości zmian. 

Konsultacja wenerologiczna – 140 zł

Umów wizytę online

Konsultacji dermatologicznej wymagają przede wszystkim wszelkie niepokojące zmiany skórne: reakcje alergiczne, pokrzywki, wypryski, trądzik, łojotok oraz osoby cierpiące na choroby skóry o podłożu: pasożytniczym, pęcherzowym, ropnym czy zakaźnym.

Dermatolog dobierze polecany dla danej osoby sposób leczenia i ewentualnie skieruje na dalsze badania – wiele znanych schorzeń skóry, to tylko objaw innych, poważniejszych chorób organizmu.

W czasie wizyty dermatolog obejrzy skórę, włosy i paznokcie pacjenta, a także przeprowadzi szczegółowy wywiad. Zapyta o przebyte choroby, codzienną pielęgnację, przyjmowane leki oraz nawyki (sport, ale i używki). Właściwie przeprowadzony wywiad to pierwszy krok do dobrania odpowiedniego leczenia dla każdego pacjenta. Regularne wizyty u dermatologa pozwolą na monitorowanie zachodzących zmian i zapobieganie chorobom nowotworowym skóry.

W diagnostyce zmian skórnych najczęściej stosowanym badaniem jest dermoskopia, czyli ocena zmian skórnych w powiększeniu. Jest to badanie nieinwazyjne. Dzięki powiększeniu zmiany chorobowe mogą być dokładniej zbadane.

Dermoskopia jest szczególnie wskazana w diagnozowaniu znamion barwnikowych („pieprzyków”), gdyż tą metodą można zróżnicować zmiany nowotworowe ze zmianami naczyniowymi lub rogowaceniem łojotokowym, które nie wymagają radykalnych zabiegów. Pozostałe zmiany powinny być usunięte, gdyż w przeciwnym razie mogą być punktem wyjścia najbardziej niebezpiecznego raka skóry, czyli czerniaka.

Badanie histopatologiczne wycinków skóry to podstawowe badanie decydujące o ostatecznym rozpoznaniu, a w kolejnym etapie o leczeniu.

Dermatologowi przypisana jest również wenerologia zajmująca się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dermatologia związana jest z wieloma chorobami dermatologicznymi.

DERMATOLOGIA ZABIEGOWA

Zabiegi dermatologiczne przeprowadza się nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych.

W zależności od charakteru zmiany, do jej usunięcia należy zastosować odpowiednią technikę.

Metoda leczenia ustalana jest indywidualnie dla każdego pacjenta, po dokładnej analizie zmian skórnych, tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt medyczny i estetyczny. Swoim pacjentom zawsze gwarantuję w pełni profesjonalną, przekazaną w rzeczowy i konkretny sposób informację na temat diagnozowanego problemu skóry, zaleceń leczniczych oraz oczekiwanych korzyści i zagrożeń z tym związanych.

Umów wizytę online

PORADY I RECEPCJA

ADRES PLACÓWKI

Formularz kontaktowy

Prestige Medical Services sp. z o.o.  © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone