Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Dermatologia

DERMATOLOGIA W PRESTIGE MEDICAL

  • dERMATOLOGIA, DERMatologia dziecięca, dermatologia estetyczna

    Leczenie indywidualnie dopasowywana do potrzeb i zdrowia pacjenta.

    W Centrum Medycznym Prestige Medical można skorzystać z pełnego zakresu usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę i zabiegi dermatochirurgiczne, po nowoczesną dermatologię estetyczną. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, wykonujemy zabiegi z zakresu usuwania zmian skórnych, wykonujemy na miejscu pobrania diagnostyczne, oferujemy możliwość wykonania zabiegu na pierwszej wizycie dermatologicznej.

Nasi dermatolodzy specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci o podłożu genetycznym, immunologicznym i somatycznym. Wykonuje zabiegi usuwania zmian skórnych (kriochirurgia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie, usuwanie laserowe) i pobierają wycinki do badań histopatologicznych.  Lekarz regularnie uczestniczy w szkoleniach oraz bierze udział w kongresach medycznych, zdobywając tym samym nową wiedzę w zakresie leczenia.

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Przykładowe zmiany skórne, które usuwamy: Kurzajki, brodawki płaskie, znamiona, pieprzyki, mięczaki zakaźne, tłuszczaki, kaszaki, czyraki, naczyniaki. Elektrokoagulacja szyja Do dermatologa warto zapisać się również, kiedy pojawią wszelkie niepokojące zmiany skórne: reakcje alergiczne, pokrzywki, wypryski, trądzik, łojotok oraz osoby cierpiące na choroby skóry o podłożu: pasożytniczym, pęcherzowym, ropnym czy zakaźnym. W czasie wizyty dermatolog obejrzy skórę, włosy i paznokcie pacjenta, a także przeprowadzi szczegółowy wywiad. Zapyta o przebyte choroby, codzienną pielęgnację, przyjmowane leki oraz nawyki (sport, ale i używki).

BADANIA DERMATOSKOPEM

Wybór metody leczenia jest ściśle powiązany z rodzajem choroby, jej objawami, przyczynami. Lekarz udziela ponadto porad dotyczących pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry, może zaproponować używanie konkretnych kosmetyków. Jeśli zmiana jest duża, istnieje ryzyko jej zezłośliwienia, dermatolog może wykonać od razu zabieg wycięcia znamienia. Inne stosowane metody na pozbycie się znamion i wykwitów skórnych to wyłyżeczkowanie, elektrokoagulacja, wymrażanie ciekłym azotem.

KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA

W czasie wizyty dermatolog obejrzy skórę, włosy i paznokcie pacjenta, a także przeprowadzi szczegółowy wywiad. Zapyta o przebyte choroby, codzienną pielęgnację, przyjmowane leki oraz nawyki (sport, ale i używki). Właściwie przeprowadzony wywiad to pierwszy krok do dobrania odpowiedniego leczenia dla każdego pacjenta. Regularne wizyty u dermatologa pozwolą na monitorowanie zachodzących zmian i zapobieganie chorobom nowotworowym skóry. W diagnostyce zmian skórnych najczęściej stosowanym badaniem jest dermoskopia, czyli ocena zmian skórnych w powiększeniu. Jest to badanie nieinwazyjne. Dzięki powiększeniu zmiany chorobowe mogą być dokładniej zbadane.

Zarezerwuj wizytę

Cennik usług:

Konsultacja dermatologiczna 150 zł
Konsultacja dermatologiczna dziecięca 150 zł
Konsultacja trychologiczna 150 zł
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopem(do 2 zmian) 150 zł
Badaniem dermatoskopem 150 zł
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopem(duża zmiana lub powyżej 3 zmian) 200 zł
Kriochirurgia(3 - 4 zmiany) 300 - 350 zł
Kriochirurgia(1 - 2 zmiany) 250 zł
Kriochirurgia(duży obszar zmian) 450 - 500 zł
Łyżeczkowanie zmian skórnych ( 1 - 2 zmiany ) 200 zł
Elektrokoagulacja od 150 zł do 500 zł
Leczenie osoczem(cena ustalana na wizycie) od 300 zł
Leczenie łysienia(cena ustalana na wizycie) od 300 zł

ZAKRES USŁUG:

Infekcje wirusowe i skórne

ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY

LECZENIE WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW

DERMATOLOGIA DZIECIĘCA

NOWOCZESNA DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

WENEROLOGIA

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

NASI SPECJALIŚCI

mkd-team-image
Dr n.med. Sebastian Uczniak
Dermatolog, Wenerolog
mkd-team-image
Lek. Aleksandra Rek
Dermatolog, Wenerolog
mkd-team-image
lek. Aliaksandr Kuradovets
Dermatolog, Lekarz Medycyny estetycznej