24 364 31 41
Umów się na wizytę
Peelingi medyczne

Peelingi medyczne

Kwas glikolowy
Kwas produkowany z soku trzciny cukrowej. Jest to bardzo mała cząsteczka dzięki czemu bardzo dobrze przenika przez skórę. Po zaaplikowaniu, kwas glikolowy, reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.  
Wskazania do zabiegu:

Cena: 150 zł

Kwasy azelainowy
Dla osób mających skórę problematyczną z trądzikiem, skórę atopową, łuszczycę, skłonną do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych. Dużym atutem kwasu azelainowego jest działanie przeciwzaskórnikowe, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne oraz posiadanie właściwości wybielających.
Wskazania do zabiegu:

Cena: 150 zł

Kwas trójchlorooctowy (TCA)
W zależności od potrzeb można wykonywać zabiegi bardziej powierzchowne albo głębokie. Procedura peelingu TCA polega na aplikacji jednej lub kilku warstw roztworu na skórę, w celu kontrolowanego oparzenia chemicznego. Pacjent odczuwa zazwyczaj kilkuminutowe pieczenie i uczucie dyskomfortu, które zanikają w ciągu 2-3 minut. Po zabiegu skóra staje się ciemniejsza, bardziej napięta, po czym naskórek pęka i złuszcza się, odsłaniając nową świeżą warstwę.
Wskazania do peelingu TCA:

Cena: 250 zł

Kwas askorbinowy
Wskazania do zabiegu:

Cena zabiegu: 150 zł

Specjalista wykonujący zabiegi:
Izabela Sobocińska