Umów wizytę online

SonoQueen Technologia HIFU

Umów wizytę online
SonoQueen Płock

Lekarz wykonujący zabieg:

lek. Patrycja Lisiecka – Strupiechowska

 

CENNIK USŁUG:

Strefa oka – 2200 zł
Policzki – 2200 zł
Warga górna –1500 zł
Podbródek –1400 zł
Okolice oczu – 4000 zł
Cała twarz i okolice oczu – 3200 zł
Nogi – 4500 zł
Wewnętrzna część ud – 4500 zł
Brzuch – 4200 zł

Zastosowanie: 

  • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
  • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
  • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
  • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
  • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
  • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
  • Redukcja tzw. „drugiego podbródka”
  • Rozświetlenie skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Spowolnienie procesu starzenia skóry.

CZYM JEST TECHNOLOGIA HIFU?

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY? 

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”.

 
Umów wizytę online

PRAWDZIWIE KRÓLEWSKI ZABIEG LIFTING BEZ SKALPELA BEZ BÓLU I BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało.

Królowa LiftinguProces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”.

SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji ani też specjalnego przygotowania. Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.Hifu Prestige Medical

Efekty zabiegu SonoQueen są imponujące. Jednakże jest to zabieg stworzony dla osób z problemem dużej wiotkości skóry, miejsc w których doszło do zaniku tkanki tłuszczowej lub dużego rozciągnięcia skóry. Dedykowany dla osób po ciąży z problemem dużej wiotkości skóry w obrębie brzucha, dla osób po intensywnym odchudzaniu, skóry starzejącej się z widocznym problemem braku jędrności.Obszary na które można wykonać zabieg: brzuch, uda, kolana, ramiona, podbródek, dekolt, twarz, szyja, oczy, linia żuchwy.

Dlaczego SonoQueen?

Wysoka jakość urządzenia innowacyjne zastosowanie technologii ultradźwiękowej HIFU jednakowe rozłożenie mocy zabiegowej na każdym punkcie działania spektakularne i długotrwałe rezultaty komfortowy i szybki zabieg zastosowanie na twarzy i ciele bezinwazyjnie, natychmiastowy powrót do codziennych czynności pogłębiające się efekty dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Efekty zabiegów:

 

Sonoqueen - efekt podbródekSonoqueen- efekt brzuch

Umów wizytę online

PORADY I RECEPCJA

ADRES PLACÓWKI

Formularz kontaktowy

Prestige Medical Services sp. z o.o.  © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone