Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Rewitalizacja okolic intymnych

Rewitalizacja okolic intymnych

Wskazania do zabiegu rewitalizacji okolic intymnych

Zabieg rewitalizacji ma za zadanie nawilżyć i napiąć skórę okolic intymnych, zwiększyć jej elastyczność, a nawet wymodelować wargi sromowe większe. Rewitalizacja okolic intymnych służy zarówno młodym jak i dojrzałym  kobietom. Zdarza się, że wargi sromowe większe są zbyt małe aby odpowiednio ochronić wargi mniejsze i wejście do pochwy. W takich przypadkach skutkuje to częstymi infekcjami, podrażnieniami a nawet urazami. Zabieg rewitalizacji preparatem na bazie kwasu hialuronowego, spowoduje ich powiększenie, uwypuklenie zapewniając jednocześnie elastyczność. Rewitalizacja kwasem hialuronowym sprawdza się również u kobiet, które po porodzie potrzebują rozluźnienia i przebudowy po nacięciu krocza.

Pacjentki zauważają, że z  wiekiem dochodzi do utraty kwasu hialuronowego w naszym ciele a tym samym skóra traci swą objętość i jędrność. Problem ten dotyczy także okolic intymnych.  Obniżony poziom nawilżenia błony śluzowej pochwy powoduje obniżenie satysfakcji seksualnej kobiet podczas współżycia. Dotyczy to wielu kobiet, niezależnie od wieku. Uwarunkowane jest to stylem życia, zaburzeniami hormonalnymi, wadami anatomicznymi, przekwitaniem, przebytą ciążą, porodem.

Kwas hialuronowy wpływa na dogłębne nawilżenie, wygładzenie oraz dodani objętości okolicom intymnym. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentek, które oczekują poprawy

własnego komfortu oraz poprawy jakości współżycia.

Zabieg ma na celu złagodzenie objawów starzenia się skóry okolic intymnych, poprawiając ich elastyczność oraz zmniejszając suchość skóry oraz śluzówki.

Pacjentka może współżyć już cztery godziny po wykonaniu zabiegu i czerpać satysfakcję z życia seksualnego nawet przez kolejne dwa lata.

Cennik usług:

Konsultacja ginekologiczna 130 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem USG 150 zł
Zabieg rewitalizacji okolic intymnych ( zabieg z użyciem kwasu) 1500 zł
Zabieg rewitalizacji okolic intymnych ( osocze bogatopłytkowe ) 1000 zł

Przed zabiegiem wskazana jest konsultacja lekarza ginekologa. W gabinecie warto porozmawiać o uciążliwym problemie w celu dobrania odpowiedniego zabiegu przywracającego komfort intymny.

W naszym Centrum Prestige Medical każda Pacjentka może czuć się swobodnie i komfortowo.W dniu zabiegu w poczekalni przebywa tylko Pacjentka i Pani Recepcjonistka.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • miesiączka
  • ciąża
  • infekcja stref intymnych
  • choroby krwi
  • nowotwory

Efekty zabiegu rewitalizacji okolic intymnych

Dużą zaletą zabiegu jest od razu widoczny efekt. W efekcie terapii rewitalizacji warg sromowych, pacjentka zyskuje korektę estetyki okolic intymnych,  przywrócenie właściwego napięcia skóry i jej odpowiednie nawilżenie a w dalszym etapie, powstrzymanie procesu starzenia wzgórka łonowego. Odwrócenie dysproporcji warg sromowych pomaga uporać się z nawracającymi podrażnieniami i infekcjami dróg rodnych.

mkd-team-image
lek. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog