Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Pielęgniarskie wizyty domowe

 • Zamów wizytę pielęgniarki pod wybrany adres


  Wiemy, że dla osób starszych i schorowanych dotarcie do przychodni jest problematyczne. Dzięki domowej wizycie pielęgniarskiej pacjent zyskuje komfort i unika stresu związanego z wyjściem z domu.

  Wizyty w domu pacjenta pozwalają chorym szybciej wrócić do zdrowia, bez narażania ich na trud dojazdu do przychodni, kaprysy pogody czy kontakt z innymi chorymi. Przeznaczone są dla wszystkich chcących uniknąć konieczności przyjazdu do przychodni.

Dla kogo dedykowana jest oferta?

Domowa wizyta pielęgniarska to oferta skierowana do kilku grup pacjentów:

 • Osób starszych i schorowanych, które z powodu złego samopoczucia lub zaleceń lekarza nie mogą wychodzić z domu i narażać się na wysiłek lub stres. Domowe pobranie krwi, zmiana opatrunku czy iniekcja są w tym przypadku nie tylko udogodnieniem, ale bardzo często koniecznością.
 • Kobiet w ciąży, dla których konieczność wychodzenia z domu i dojazdu na okresowe badania bywa uciążliwa.
 • Osób aktywnych zawodowo, które z uwagi na brak czasu często zaniedbują swoje zdrowie i odkładają badania laboratoryjne czy zlecone przez lekarza procedury pielęgniarskie na dalszy plan. Od teraz mogą wybrać dogodny termin i zamówić pielęgniarkę pod wskazany adres.

Pielęgniarka pomoże Tobie lub Twojemu bliskiemu w komfortowych warunkach

W dzień wizyty pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres z niezbędnym sprzętem i zatroszczy się o pacjenta. Postara się też o to, aby wizyta przebiegła sprawnie, komfortowo i w miłej atmosferze.

Troska o bliskich

To naturalne, że osobom, które kochamy, chcielibyśmy dać to, co najlepsze. W niektórych przypadkach pozostawienie chorego bez nadzoru w godzinach nocnych może wiązać się z dużym ryzykiem. Z drugiej strony osoby opiekujące się obłożnie chorymi wiedzą doskonale, jak ciężką i pełną wyrzeczeń pracą jest stała opieka nad bliskim.

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i powierz nam zadanie czuwania nad stanem zdrowia Twojego bliskiego nocą. To najlepsza gwarancja bezpieczeństwa pacjenta oraz zapewnienie mu pomocy w przypadku nagłego załamania zdrowia.

Jak to działa?

 1. Zadzwoń pod numer 730005585  lub 243643141 lub wypełnij formularz kontaktowy na dole strony. Możesz także przesłać mail recepcja@prestigemedical.pl z informacją o Pacjencie oraz załączyć zdjęcia ran / odparzeń.
 2. W następnym kroku skontaktuje się pielęgniarka koordynująca, która ustali szczegóły realizacji usługi (m.in. zakres usług, miejsce i termin realizacji).
 3. Opłać usługę na stronie
 4. Oczekuj na wizytę pielęgniarki.

Oferta jest dedykowana osobom dorosłym. Czas realizacji wynosi do 3 dni roboczych od dnia zamówienia usługi.

Gwarantujemy wszelkie środki bezpieczeństwa,  pielęgniarka ma do dyspozycji wszelkie środki ochrony – maseczkę higieniczną, przyłbice, rękawiczki jednorazowe oraz fartuch.

Doskonały kontakt z pacjentem

Nasz zespół pielęgniarski posiada bogate doświadczenie w pracy z odmiennymi grupami wiekowymi. Dzięki wysokim zdolnościom interpersonalnym, empatii oraz doskonałemu kontaktowi z pacjentem możemy zagwarantować przyjazną atmosferę oraz spersonalizowane podejście dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pamiętamy o tym, że wykonywanie czynności pielęgniarskich to nie tylko przestrzeganie odpowiednich procedur i medycznych wytycznych, ale także właściwy kontakt z pacjentem. Nasze pielęgniarki zawsze starają się, aby ten kontakt był pozytywny oraz żeby pacjent nie był narażony na dodatkowy stres, np. związany z obecnością osoby obcej w domu lub związany z czynnościami wykonywanymi przez pielęgniarkę.

Wybierz rodzaj usługi, którą chcesz zamówić

Pielęgnacja odleżyn

Nasz personel zajmuje się oceną, pielęgnacją i leczeniem odleżyn. Stosujemy nowoczesne opatrunki, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran, przyspieszające proces gojenia odleżyn u Pacjenta.

Kroplówki

Zabieg medyczny polegający na podaniu pacjentowi drogą dożylną płynów zawierających różne substancje jak np. leki, roztwór fizjologiczny soli lub składniki odżywcze np. glukoza, aminokwasy itp.

Zdejmowanie szwów

Nasz personel usuwa szwy chirurgiczne w domu pacjenta, a także wykonuje instruktaż pielęgnacji i postępowania z blizną po zdjęciu szwów.

oaptrunki

Wykonujemy opatrunki specjalne np. na ranach pooperacyjnych, po urazach. Do pielęgnacji ran używamy nowoczesnych opatrunków przyspieszających proces gojenia.

leczenie ran przewlekłych

Zajmujemy się również leczeniem i pielęgnacją stopy cukrzycowej, owrzodzeń, oparzeń oraz innych przewlekłych ran.

Zastrzyki

Wykonujemy zastrzyki podskórne, śródskórne, domięśniowe oraz dożylne.

pomiary

 • ciśnienia, tętna,
 • cukru,
 • pomiar saturacji krwi – prosty  pomiar wysycenia hemoglobiny tlenem za pomocą pulsoksymetru.,
 • EKG – do późniejszej interpretacji przez lekarza

cewnikowanie

W ramach tej usługi wykonuję cewnikowanie mężczyzn i cewnikowanie kobiet, a także płukanie pęcherza moczowego i wymianę worka od cewnika.