Umów wizytę online

USG jąder

Umów wizytę online

Lekarze wykonujący badania:
Lek. Wojciech Wyroślak ( z wizytą urologiczną )
Lek. Adam Grzegorczyk ( z wizytą urologiczną )

Cennik:
Konsultacja: 200 zł,
USG z opisem: 120zł

Umów wizytę online

USG jąder jest badaniem obrazującym stan nie tylko tylko jądra, ale również moszna i najądrza. Pozwala na zdiagnozowanie nowotworów, guzków czy torbieli, a tym samym na szybkie podjęcie leczenia w razie jakichś nieprawidłowości.

Badanie USG jąder wykonuje się w celu znalezienia przyczyny bólu u pacjenta lub występujących nieprawidłowości, które mogą być związane z jądrami lub najądrzami.

To bezbolesne badanie, które pomaga w szybkim zdiagnozowaniu skrętu jądra albo jego przyczepki. Może być wykonywane u mężczyzny w każdym wieku, gdyż wykorzystuje ultradźwięki do szczegółowego przedstawienia budowy moszny, jądra oraz najądrzy. Badanie trwa zaledwie od kilkunastu do 30 minut, a wynik jest podawany natychmiast. Co więcej, nie wytwarza ono promieniowania rentgenowskiego, które może uszkodzić strukturę jąder.

USG może być wykonywane wielokrotnie.

Przygotowanie do badania: Do badania USG jąder nie trzeba się przygotowywać w żaden sposób.  Przed badaniem USG jąder lekarz przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad chorobowy. Pacjent musi powiadomić lekarza o przebytych lub teraźniejszych chorobach przewlekłych, a także wszystkich dolegliwościach.   

Wynik badania jest przekazywany pacjentowi bezpośrednio po badaniu, w formie opisu.

Umów wizytę online

PORADY I RECEPCJA

ADRES PLACÓWKI

Formularz kontaktowy

Prestige Medical Services sp. z o.o.  © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone