Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 
Tomasz Wójtowicz

lek. Tomasz Wójtowicz

Laryngolog

Lekarz Tomasz Wójtowicz

Zarezerwuj wizytę

O sobie

W Prestige Medical prowadzi konsultacje w zakresie otolaryngologii dla dzieci oraz osób dorosłych, a także wykonuje badania endoskopowe przy użyciu fiberoskopu giętkiego. Zajmuje się również chirurgią głowy i szyi.

Członek Polskiego towarzystwa otolaryngologów oraz chirurgów głowy i szyi. Prywatnie interesuje się podróżami, sportem oraz motoryzacją.

Zakres usług

Podcięcie wędzidełka podjęzykowego
Konsultacja laryngologiczna
Fiberoskopia
Drobne zabiegi laryngologiczne
Konsultacja laryngologiczna dla dzieci
Tytuł naukowy
Lekarz
Przebieg pracy
Obecnie jako laryngolog, chirurg głowy i szyi, pracuje w prywatnym Szpitalu Medicover w Warszawie oraz w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie m. in. prowadzi pracownie endoskopową górnych dróg oddechowych.
Wykształcenie
Ukończył I wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizujący się w otorynolaryngologii, chirurgii głowy i szyi. Posiada uprawnienia do wykonywania z zabiegów z zakresu mikrochirurgii naczyń oraz mikrochirurgii laserowej krtani.
Informacje kontaktowe
24 364 31 41

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,