Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116

09-400 Płock

Znajdź nas!
Arkadiusz Sprawka - Onkolog w Prestige Medical Płock
fade
3800
doctor-template-default,single,single-doctor,postid-3800,latepoint,mkd-bmi-calculator-1.1.2,mkd-core-1.4.1,medigroup-ver-1.6,mkd-smooth-scroll,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-blog-installed,mkd-header-type1,mkd-fixed-on-scroll,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-header-minimal-in-grid-border-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 
Zdjęcie lekarza

Arkadiusz Sprawka

Onkolog

Doktor nauk medycznych Arkadiusz Sprawka

Zarezerwuj wizytę

Zakres usług

Konsultacja Onkologiczna
Konsultacja Radioterapeutyczna
Tytuł naukowy
Doktor nauk medycznych
Przebieg pracy
Specjalista radioterapii onkologicznej, lekarz w Zakładzie i Oddziale Radioterapii w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim. Wieloletni konsultant z zakresu Radioterapii Onkologicznej licznych ośrodków onkologicznych w Polsce: Grupy Luxmed Magodent Onkologia w Warszawie, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, Prestige Medical w Płocku. Członek konsylium wielodyscyplinarnego w ośrodkach: Luxmed Magodent Onkologia w Warszawie, Medicover w Warszawie, Attis w Warszawie, CDiTO NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim. Były Ordynator i Kierownik oraz były Zastępca Ordynatora i Kierownika Oddziału oraz Zakładu Radioterapii w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim. Były Adiunkt Centrum Onkologii Instytutu im Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie.
Wykształcenie
Ukończył studia na Gdańskim uniwersytecie Medycznym.
Informacje kontaktowe
24 364 31 41

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,