Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

Psycholog

PSYCHOLOGIA

  • kAŻDY CZŁOWIEK CZASEM ODCZUWA SŁABOŚĆI.

    Warto wtedy sięgnąć po pomoc i wsparcie

    ,,…naczelną wartością dla psychologa jest dobro drugiego człowieka. Celem jego działalności profesjonalnej jest niesienie pomocy innej osobie w rozwiązywaniu trudności życiowych i osiąganiu lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości oraz ulepszaniu kontaktów międzyludzkich.”

WIZYTA U PSYCHOLOGA

Psycholog – nad wizytą u niego zastanawia się coraz więcej osób, jednak obawa przed powierzeniem obcej osobie swoich problemów, wątpliwości cały czas jest duża. Gabinet psychologa często jest “ziemią nieznaną”, a wiele niewiadomych związanych z pierwszą wizytą wprowadza w niepokój czy stan niepewności. Wszystko to dodatkowo zniechęca do szukania wsparcia specjalisty, nawet wtedy, kiedy mogłoby okazać się bardzo skuteczne.

Jeżeli specjalista jest już wybrany i sprawdzony, to można pomyśleć o pierwszej wizycie. Warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami względem tego spotkania, ale nawet, jeżeli trudno jest samemu nazwać konkretny problem do przepracowania, a jedyne co niepokoi to poczucie, że coś w codziennym życiu nie pasuje, przeszkadza czy męczy. To wystarczy, żeby zdecydować się na wsparcie. Praca ze specjalistą może być poświęcona właśnie temu, by znaleźć powód odczuwanego dyskomfortu.

Warto zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalisty, jeżeli sposoby radzenia sobie z trudnościami stosowane do tej pory nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Obawy związane z wizytą u psychologa są zupełnie normalne. Lęk przed oceną czy krytyką decyzji, zachowań lub refleksji, które zostaną nazwane podczas spotkania, towarzyszy wielu osobom. Jednak w ostateczności często zdarza się tak, że podzielenie się osobistymi historiami z kimś zupełnie obcym okazuje się łatwiejsze, niż się zakładało na początku.

 

DLACZEGO NIE WARTO SIĘ BAĆ?

Psychologa obowiązują zasady kodeksu etycznego, które mają ułatwić nawiązanie właściwej relacji. Jedną z nich jest tajemnica zawodowa. Reguły te są po to, aby zadbać o czysty układ miedzy klientem a usługodawcą. Oznacza to na przykład, że psycholog nie powinien podejmować się diagnozy kogoś, kto nie wyraził na to zgody. Pełen spis zasad pracy psychologa lub psychoterapeuty dostępny jest na branżowych stronach internetowych, zachęcam, więc do przyjrzenia się im przed pierwszą wizytą.

CENNIK USŁUG:

Konsultacja indywidualna psychologiczna 120 zł
Konsultacja indywidualna psychoterapeutyczna 120 zł
Terapia rodzinna 200 zł
mkd-team-image
Mgr Aneta Borowska
Psycholog

Psycholog dziecięcy

Terapia dzieci odbywa się w zakresie trudności wskazanych przez rodziców lub szkołę, przedszkole. Poprzez rozwój różnych umiejętności psychospołecznych dziecka dążymy do poprawy funkcjonowania całej rodziny.

Terapia indywidualna

Indywidualna pomoc psychologiczna dla dorosłych i nastolatków odbywa się w formie pojedynczych konsultacji psychologicznych lub cyklicznych sesji psychoterapii.

Terapia rodzinna i par

Terapia rodzinna i terapia par (małżeństw i związków nieformalnych) prowadzona jest w celu przezwyciężenia kryzysów, redukcji napięć oraz poprawy relacji rodzinnych.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY TERMIN WIZYTY
 24 364 31 41
 730 005 585
 recepcja@prestigemedical.pl
 ul. Medyczna 8 lok.116

Zarezerwuj wizytę