Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

MIKROPIGMENTACJA

POCZUJ SIĘ PIĘKNIE I WYJĄTKOWO

PROFESJONALNIE WYKONANY MAKIJAŻ PERMAMENTY  PODKREŚLI TWOJE NATURALNE PIĘKNO

 

 

  • MIKROPIGMENTACJA

    Zmień codzienną rutynę na perfekcyjny makijaż permanentny i podkreśl swoją urodę!
    Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić swoją urodę, nadać wyrazistości rysom, podkreślić kontury ust, linię brwi i oprawę oczu. W przypadku oczu najczęściej jest to wykonanie kreski na dolnej i/lub górnej powiece, w przypadku brwi wyregulowanie ich kształtu, natomiast w przypadku ust uwydatnienie warg, zaznaczenie i wyregulowanie konturów oraz wzmocnienie czerwieni.

DLA KOGO JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Dla kobiet prowadzących aktywny styl życia.

Czy Ty także zawsze jesteś w biegu, ale mimo to chcesz wyglądać olśniewająco 24/7?

Dla kobiet, które nie chcą tracić czasu na malowanie.

Czy Ty także chcesz budzić się rano z pięknym makijażem i nie musieć poprawiać go w ciągu dnia?

Dla kobiet, które chcą podkreślić swoją urodę lub ukryć niedoskonałości.

Czy Ty także chcesz czuć się piękna o każdej porze?

Dla kobiet, które straciły brwi lub rzęsy.

Czy Ty także chcesz czuć się pewna siebie?

MIKROPIGMENTACJA

Makijaż permanentny to także skuteczna alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, ponieważ zabieg wykonany odpowiednią techniką zapewnia widoczny i naturalny efekt liftingu. Profesjonalny makijaż permanentny nie tylko podkreśla walory kobiecej urody, ale także doskonale maskuje niedoskonałości, m.in blizny. Co bardzo ważne makijaż trwały pomaga odzyskać pewność siebie i naturalny wygląd osobom, które z przyczyn zdrowotnych utraciły włoski brwi lub rzęs.

Zarezerwuj wizytę

NA CZYM POLEGA MAKIJAZ PERMANENTNY?

Makijaż permanentny – nazywany także makijażem trwałym lub mikropigmentacja – polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentów (barwników), które implementują się do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka (ok. 0,3-0,5 mm), czyli płycej niż przypadku tradycyjnego tatuażu. Barwnik wprowadza się pod skórę cieniutką, jednorazową igłą w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu zabieg nie powoduje większego dyskomfortu.

Zależnie od intensywności wybranego pigmentu możemy osiągnąć efekt bardzo naturalnego korygującego makijażu lub intensywniejszy zastępujący codzienny makijaż. Dobierając barwniki w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu możemy również delikatnie skorygować niedoskonałości, zintensyfikować naturalny kolor, zmienić kształt i wielkość ust oraz łuku brwiowego, a także wzmocnić oprawę oczu.

Sprawdź jak będzie wyglądać twój profesjonalny makijaż permanentny po zagojeniu – Umów się na profesjonalną konsultacje i rysunek wstępny!

Dzięki szerokiej gamie kolorów dobieramy najbardziej zbliżony kolor kosmetyków, aby pokazać docelowy efekt!

 24 364 31 41
 730 005 585

WYBIERZ ZABIEG DLA SIEBIE:

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

PRZEBIEG ZABIEGU:

ETAP 1 – KONSULTACJA ORAZ RYSUNEK WSTĘPNY

Podczas konsultacji omawiamy  preferencje i życzenia co do docelowych efektów oraz wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Wykonywany jest próbny rysunek wstępny – dobieramy najbardziej zbliżony kolor kosmetyków dekoratywnych, w celu pokazania najbardziej zbliżonego efektu końcowego.

ETAP 2 – PIGMENTACJA

Wprowadzenie pigmentu pod skórę jednorazową igłą przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Zabieg trwa około 1,5 – 2 godziny, w zależności od skali trudności rysunku, obszaru oraz indywidualnych preferencji.

ETAP 3 – ZABIEG UZUPEŁNIAJĄCY

Po upływie 4 – 6 tygodni od pierwszej pigmentacji wykonuje się korektę makijażu permanentnego. Jej celem jest dopigmentowanie ewentualnych ubytków oraz ostateczna korekta nadanych kształtów.

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Należy pamiętać, że po wykonaniu makijażu permanentnego, skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Przede wszystkim należy przestrzegać i stosować się do wszystkich zaleceń linergistki, ponieważ w przeciwnym razie mogą wystąpić skutki niepożądane.

OD CZEGO ZALEŻY EFEKT MAKIJAŻU PERMANENTNEGO?

Aby makijaż permanentny wyglądał naturalnie, estetycznie i odzwierciedlał Twoje prawdziwe preferencje musisz wiedzieć, że bardzo ważne są, m.in.: umiejętności linergistki, równomierne umieszczenie barwnika – implementacja pigmentu na głębokość ok. 0,3-0,5 mm pod podstawową warstwę naskórka wymaga wielkiej precyzji. Wykonując zabieg u nas masz pewność, że pigment zostanie wprowadzony idealnie i będzie wyłuszczał się prawidłowo po zabiegu. Jakość barwnika i sprzętu – tylko profesjonalnie wykonany zabieg bazujący na barwnikach wysokiej jakości gwarantuje wysoką trwałość makijażu permanentnego, idealny kształt oraz kolor, na jakim Ci zależy.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO?

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny utrzymuje się około 1,5 - 2 lat. Warto podkreślić, że jego trwałość zależy od wielu czynników, w tym: typu i kondycji skóry, umiejętności i doświadczenia linergistki, jakości barwników, głębokości wprowadzenia pigmentu, indywidualnej reakcji układu odpornościowego, właściwej pielęgnacji po wykonanym zabiegu, systematycznego uzupełniania barwnika.

CZY MAKIJAŻ PERMANENTNY JEST BEZPIECZNY?

W Prestige Medical masz absolutną pewność najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Już podczas pierwszej konsultacji przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad, wyjaśniając jednocześnie przebieg całego zabiegu oraz informując o przeciwwskazaniach oraz metodach pielęgnacji po jego wykonaniu. Mikropigmentacje wykonujemy wykorzystując sterylne igły oraz nowoczesny sprzęt renomowanego producenta. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas prawdziwym priorytetem.

CZY ZABIEG MIKROPIGMENTACJI JEST BOLESNY?

Makijaż permanentny to zabieg praktycznie niebolesny, jednak niektóre Pacjenci odczuwają dyskomfort, który zależy od indywidualnych czynników i progu odczuwania bólu. Aby ograniczyć odczucia praktycznie do zera stosujemy profesjonalne znieczulenie, a po wykonaniu zabiegu, jeśli jest taka konieczność, schładzamy skórę.

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Należy pamiętać, że po wykonaniu makijażu permanentnego, skóra wymaga specjalnej pielęgnacji . Przede wszystkim należy przestrzegać i stosować się do wszystkich zaleceń linergistki, ponieważ w przeciwnym razie mogą wystąpić skutki niepożądane.

NALEŻY
Najważniejsze, aby przez kilka dni po zabiegu stosować krem , który zapobiega infekcjom i wspomaga gojenie (kremy tłuste, z witaminą E, pantenolem, alantoiną, itp.)
NIE NALEŻY
Po wykonanym zabiegu skóry w miejscu poddanym pigmentacji:
  • odrywać strupków;
  • nie należy moczyć i pod żadnym pozorem nie używać mydła;
  • nie korzystać z sauny, solarium i basenu (co najmniej kilka dni);
  • nie opalać się na słońcu (co najmniej 6 tygodni);
  • nie korzystać z innych preparatów niż zaleconych przez linergistkę.

CENNIK

MAKIJAŻ PERMAMENTNY BRWI:

Metoda ombre brows(korekta po 4-6 tyg. w cenie) 1000 zł
Metoda cieniowania(korekta po 4-6 tyg. w cenie) 900 zł
Dopigmentowanie(3-12 miesięcy) 400 zł
Dopigmentowanie(12-18 miesięcy) 500 zł

MAKIJAŻ PERMAMENTNY UST:

KONTUR UST Z CIENIOWANIEM(korekta po 4-6 tyg. w cenie) 700 zł
KONSTUR UST Z WYPEŁNIENIEM 3D(korekta po 4-6 tyg. w cenie) 800 zł
METODA BEZKONTUROWA - BABY DOLL(3-12 miesięcy) 900 zł
Dopigmentowanie(3-12 miesięcy) 400 zł
Dopigmentowanie(12-18 miesięcy) 500 zł

MAKIJAŻ PERMAMENTNY OCZU:

KRESKI NA POWIEKACH GÓRNYCH W LINI RZĘS 400 zł
kreski na powiekach górnych - dekoracyjny eyeliner 500 zł
Dopigmentowanie(3-12 miesięcy) 400 zł
Dopigmentowanie(12-18 miesięcy) 500 zł

MAKIJAŻ PERMANENTNY – PAKIETY:

BRWI + KRESKI NA POWIEKACH(DOWOLNA METODA) 1200 zł
brwi + usta(dowolna metoda) 1600 zł
USTA + KRESKI NA POWIEKACH(dowolna metoda) 1100 zł

MAKIJAŻ PERMANENTNY KOREKTA:

POPRAWIENIE ŹLE WYKONANEJ MIKROPIGMENTACJI W INNYM GABINECIE od 900 zł
ZMIANA KOLORU(oznacza wykonanie zabiegu od początku) 1000 zł
ZMIANA KSZTAŁTU(oznacza wykonanie zabiegu od początku) 1000 zł
Zarezerwuj wizytę

EFEKTY ZABIEGÓW

brwi