Ortopeda

poradnia ortopedyczna

Dorośli i dzieci

Diagnostyka USG

Lekarze:

 

Lekarz ortopeda zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób bądź urazów, które są związane z narządem ruchu. Ortopedia obejmuje nie tylko dolegliwości wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania układu szkieletowego (bez kości czaszki), ale dotyczy też wszelkich zaburzeń w obrębie więzadeł, stawów, mięśni, ścięgien czy nerwów. Złamania, zwichnięcia, skręcenia oraz stłuczenia, to urazy, z którymi także należy zwrócić się do ortopedy. Z ortopedią ściśle powiązana jest traumatologia (chirurgia urazowa), która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem, w tym również operacyjnym, wszelkiego rodzaju urazów: złamań, skręceń, zwichnięć kości, stawów, więzadeł, ścięgien.

W trakcie opieki ambulatoryjnej zapewniamy pacjentowi kompleksowe badanie ortopedyczne przeprowadzone przez lekarza z naszej Placówki Medycznej, od wstępnej konsultacji i diagnostyki problemu, monitoringu procesu leczenia i jego progresji, aż po późniejsze badania rehabilitacyjne i kontrolne. Wszystko w jednej placówce, pod nadzorem ściśle współpracujących specjalistów.

Schorzenia ortopedyczne są najczęściej wynikiem urazów lub choroby zwyrodnieniowej narządu ruchu, która rozwija się powoli przez lata. Bez względu na ich przyczynę, ograniczają one zwykle naszą mobilność, powodując ból oraz dyskomfort w codziennym życiu. Każdy rodzaj dolegliwości warto skonsultować swoje objawy z lekarzem ortopedą.

DIAGNOSTYKA I LECZENIE:

Cennik:

Konsultacja ortopedyczna – 140 zł

Konsultacja ortopedyczna dzieci – 140 zł (dr n. med. Grabowski)

USG narządu ruchu – 150 zł

USG stawów – 150 zł

USG ścięgien – 150 zł

Konsultacja ortopedyczna z badaniem USG  – 250 zł

Konsultacja ortopedyczna z badaniem USG i iniekcją – 300 zł

Konsultacja ortopedyczna z iniekcją – 190 zł

Konsultacja ortopedyczna z podaniem kwasu hialuronowego( SUPLASYN) – 140 zł + 290 ( cena leku ) = 430 zł