Korekta warg sromowych

Neauvia Organic 

Lekarz wykonujący zabieg:

lek. Patrycja Lisiecka – Strupiechowska

 

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego:

Korekta warg sromowych większych – zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. 

Zabieg Neauvia Organic polecany jest dla Pań w każdym wieku, które dbają o strefy intymne. Dzięki takim zabiegom kobiety odzyskują wcześniejszy komfort życia intymnego, co pozytywnie wpływa na ich samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje odbudowę i ujędrnienie warg sromowych oraz korektę ich kształtu.

 

Badania przeprowadzone pośród kobiet wykazały że:

Przebieg zabiegu:

Przed zabiegiem wskazana  jest konsultacja ginekologiczna (aktualna cytologia). Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Uzyskany efekt jest natychmiastowy i długotrwały (do 12-24 miesięcy). Zaleca się powtórzenie zabiegu po 12 miesiącach w celu uzupełnienia kwasu hialuronowego (preparat biodegradowalny po 12 miesiącach 50% objętości).
Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lidokainą 2%, następnie za pomocą cienkiej kaniuli wprowadza się kwas hialuronowy. Po zabiegu lekarz wykonuje dokładny masaż oraz zaleca 7-10 dniową antybiotykoterapię. Po wykonanym zabiegu pacjentka nie odczuwa bólu. Zaleca się ograniczenie sportu, współżycia seksualnego przez 7-14 dni.

Zastosowanie Neauvia Organic

Korekta warg sromowych większych

Zabieg wypełnienia warg sromowych wykonuje się zarówno u młodych, jak i starszych kobiet, które chcą skorygować defekty wynikające z budowy anatomicznej okolic intymnych. Ma on na celu poprawę lub przywrócenie ich naturalnego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Dzięki temu zabiegowi zniwelowane zostają:

Powiększenie punktu ”G” – zastrzyk orgazmu

Zabieg polega na wymodelowaniu i ujędrnieniu punktu G za pomocą produktu na bazie kwasu hialuronowego. Poprawia właściwości punktu , niwelując wcześniejsze niedogodności związane z niedostatecznym osiąganiem satysfakcji seksualnej.

Rewitalizacja okolic intymnych

W okresie menopauzy narządy płciowe kobiet ulegają procesom starzenia związanym ze spadkiem poziomu estrogenów. Wiele kobiet po menopauzie skarży się na typowe objawy atrofii:

Zabieg ma na celu złagodzenie objawów starzenia się skóry okolic intymnych, poprawiając ich elastyczność oraz zmniejszając suchość skóry i śluzówki. Zabieg odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego, który zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów zmian w obrębie narządów płciowych oraz właściwego nawilżenia okolic intymnych.

Wskazania do zabiegu:

Przeciwskazania do zabiegu: