Kariera

KARIERA

Zatrudniamy najlepszych lekarzy każdej specjalizacji!

Mamy świadomość, że nasz rozwój zawdzięczamy zaangażowaniu kreatywnego i uzdolnionego personelu medycznego .
Lekarze to wizytówka naszej placówki leczniczej, osoba, która zwiększa jej renomę oraz utrzymuje stałych i przyciąga nowych pacjentów. Wyrażamy chęć współpracy z lekarzami o dobrej opinii pacjentów.

Wybór poszukiwanej specjalizacji lekarskiej uzasadniamy zapotrzebowaniem na daną dziedzinę. Płock jest miastem rozwijającym się pod kątem infrastruktury jednak nadal posiadamy braki w dziedzinie medycyny. Jako podmiot leczniczy staramy się oferować pacjentom kompleksową i całkowitą opiekę lekarską.

Dzięki  wzajemnej współpracy można zdobyć u nas wspólne doświadczenia, rozwój oraz dobre warunki współpracy. Lekarz musi wiedzieć, że współpracuje z fachowcami, ludźmi którzy doceniają jego wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Zakładamy,  że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Nasi pracownicy są specjalistami w różnych dziedzinach a jednoczy ich silna kultura organizacyjna i wspólna misja. Dbając o stabilność miejsc pracy swoich pracowników , jako firma sektora medycznego, od kilku lat zachowuje niski poziom rotacji zatrudnienia. Odpowiednio dobrane specjalizacje medyczne na rynku usług medycznych są gwarantem utrzymania i umacniania pozycji naszej firmy.

 

Oferujemy:

Poszukując najlepszych lekarzy stawiamy przede wszystkim na ich rozwój i kompetencje.

Lekarzy zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) lub bezpośredni kontakt z koordynatorem ds. zatrudnienia lekarzy Sandrą Asmenaite w celu umówienia spotkania.

Kontakt e-mail: sandra.asmenaite@prestigemedical.pl    lub  recepcja@prestigemedical.pl

Kontakt telefoniczny:  886 014 880 lub 730 005 585