Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116

09-400 Płock

Znajdź nas!
Sebastian Uczniak - Dermatolog w Prestige Medical Płock
fade
3794
doctor-template-default,single,single-doctor,postid-3794,latepoint,mkd-bmi-calculator-1.1.2,mkd-core-1.4.1,medigroup-ver-1.6,mkd-smooth-scroll,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-blog-installed,mkd-header-type1,mkd-fixed-on-scroll,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-header-minimal-in-grid-border-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Sebastian Uczniak

Dermatolog

Dr n. med. Sebastian Uczniak

Zarezerwuj wizytę

O sobie

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczy w wielu  szkoleniach, zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych co potwierdzają liczne certyfikaty. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry i dermatoskopową oceną znamion, jak również wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne (krioterapia, elektrokoagulacja). Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Przyjmuje również dzieci i młodzież.

Zakres usług

Konsultacja dermatologiczna
Konsultacja wraz z oceną dermatoskopową znamion
Kriochirurgia dermatologiczna
Łyżeczkowanie
Elektrokoagulacja
Leczenie łysienia
Kriochirurgiczne usuwanie zmian skórnych
Konsultacja wenerologiczna
Tytuł naukowy
Doktor nauk medycznych
Przebieg pracy
Wykształcenie
Uzyskał tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Informacje kontaktowe
24 364 31 41

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,