Logo Prestige Medical

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
24 364 31 41
730 005 585
recepcja@prestigemedical.pl
ul. Medyczna 8 lok.116 oraz parter
Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

ul. Medyczna 8 lok. 116 oraz parter

09-400 Płock

Znajdź nas!
 

dr n. med. Maciej Mazurek

Chirurg plastyczny

dr n. med. Maciej Mazurek

Zarezerwuj wizytę
Dr n. med. Maciej Mazurek, specjalista chirurgii plastycznej, szczególnie zainteresowany chirurgią plastyczną twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2014 roku z wynikiem bardzo dobrym. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej odbywał w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej oraz w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie i zakończył je zdając egzamin specjalizacyjny z oceną bardzo dobrą.

Zakres usług:

Plastyka powiek górnych
Otoplastyka(plastyka odstających uszu)
Bezpośredni lifting brwi
Kantoplastyka
Plastyka wciągniętych brodawek
Lip Lift
Skroniowy lifting brwi
Lipotransfer
Redukcja poduszek Bichata
Tytuł naukowy
Dr n. med.
Przebieg pracy
W ramach poszerzania swoich umiejętności odbył staż szkoleniowy w jednym z największych centrów chirurgii plastycznej w Wielkiej Brytanii – St Andrews Centre for Plastic Surgery and Burns. Rozszerzał swoją wiedzę i umiejętności w ramach szkoleń i staży w Wielkiej Brytanii i Belgii. W 2020 roku obronił pracę doktorską z zakresu chirurgii plastycznej i onkologicznej. Praca ta szczególnie wpisuje się w praktykę kliniczną Doktora Mazurka i obejmuje swoją tematyką wykorzystanie nowoczesnych technologii w chirurgii plastycznej.
Wykształcenie
Prywatnie pasjonat aktywnego wypoczynku, zdrowego trybu życia oraz sportów wodnych
Informacje kontaktowe
24 364 31 41

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,