24 364 31 41
Umów się na wizytę
Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe

Redukcja przebarwień metodą IPL+RF
Światłem lasera IPL podgrzewamy wybrane partie skóry. W wyniku temperatury komórki zawierające niepożądany barwnik zostają zniszczone. Należy wiedzieć, że w ciągu kilku dni po zabiegu przebarwienie może ściemnieć, nabrać nawet koloru gorzkiej czekolady. Następnego dnia po zabiegu, rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania trwający ok. 2 tygodni. W trakcie kuracji nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne.

Cena:
Twarz od 200 zł
Szyja od 120 zł
Dekolt od 200 zł
Plecy od 200 zł
Dłonie od 100 zł


Fotoodmładzanie metodą IPL+RF

Przełomowe osiągnięcie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jest to zabieg polegający na odmładzaniu przy pomocy światła o odpowiedniej długości fali (przy wykorzystaniu technologii IPL), które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Poza produkcją nowych komórek, dochodzi do skracania i przebudowywania istniejących włókien kolagenowych. Fotoodmładzanie składa się z serii 4-6 zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje spektakularny efekt. Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały w skutek upływu czasu, słońca czy chorób skóry. Latem po zabiegu, konieczne jest stosowanie kremów z wysokim filtrem UV.

Cena:
Twarz 300 zł
Twarz, szyja 400 zł
Twarz, szyja, dekolt 550 zł
Dłonie 100 zł

Zamykanie naczynek metodą IPL+RF
Światłem lasera IPL podgrzewamy wybrane partie skóry. W wyniku temperatury naczynka zostają skoagulowane i rozpadają się z czasem. Należy wiedzieć, że w ciągu kilku dni po zabiegu naczynka mogą ściemnieć, nabrać nawet koloru sinego. Następnego dnia po zabiegu, rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania trwający ok. 2 tygodni. W trakcie kuracji nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne.

Cena:
Twarz od 200 zł
Noga od 300 zł
Pojedyncze naczynko od 100 zł

Leczenie trądziku metodą IPL+RF
Światłem lasera IPL podgrzewamy wybrane partie skóry. Następnego dnia po zabiegu, rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania trwający ok. 2 tygodni.Zabieg ten niszczy bakterie oraz komórki gruczołu łojowego. W trakcie kuracji nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne.

Cena:
Twarz od 150 zł
Szyja od 130 zł
Dekolt od 150 zł
Plecy od 150 zł

TermoLifting
ThermoLifting falą radiową (RF) jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela niwelujacą efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności. Działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi.
Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40st.C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, a te z kolei są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Cena:
Twarz, szyja, dekolt 400 zł
Ramiona 300 zł
Brzuch 300 zł
Biust 300 zł
Uda 400 zł
Uda i pośladki 600 zł
Pośladki 300 zł
Łydki 300 zł
Całe nogi 800 zł


Fotoepilacja IPL+RF

Światło lasera IPL emituje łagodną wiązkę promieni (nie wpływa na funkcje organizmu) przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc termicznie cebulkę, ale nie powodując jednocześnie uszkodzenia skóry.

Cena:
Twarz od 100 zł do 250 zł
Kark 200 zł
Pachy 200 zł
Przedramiona 250 zł
Tors 300 zł
Plecy 300 zł
Brzuch 200 zł
Pośladki 300 zł
Uda 300 zł
Łydki 300 zł
Całe nogi 300 zł